LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 13.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIBudynek-koszmarek
2013-08-22, 13:29

KOMENTARZE: 9

Ostatnimi czasy jeden z budynków usługowo-handlowych przy ul. Warszawskiej przeszedł metamorfozę. Czy udaną? Wątpliwe.
Budynek, sam w sobie już trochę szpetny z powodu sajdingowej elewacji i obwieszenia wieloma banerami zyskał w 1/4 swojej powierzchni frontowej "nowe ubranko" w kolorze żółtym z dodatkiem zieleni i granatu. Oberwało się z koloru również okolicznemu słupowi oraz betonowym donicom.
Taki, niezrozumiały dla mnie, zabieg nie spowodował, że budynek stał się piękniejszy. Wręcz przeciwnie - teraz to taki kolorystyczny misz-masz. Ale może to sposób na przyciągnięcie klienta - raz zobaczy, nie zapomni ;)
Ja jestem na nie.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Kot w worku IP: 83.24.137.*
2013-08-22, 14:40    
Pewnie właściciel tej części budynku nie dogadał się z sąsiednią firmą i postanowił pomalować tylko własną część. Takie obrazki często widać w blokach, gdzie właściciel jednego mieszkania np, na 6 piętrze maluje tylko te ściany, które należą do niego, albo wymienia okna na np. brązowe podczas gdy wszystkie inne są białe. To rzeczywiście wprowadza pewien chaos, chociaż jak patrzę na zdjęcie to rezygnacja z tej białej okładziny na rzecz koloru żółtego chyba byłaby niezłym pomysłem dla całego budynku.
NIEZALOGOWANY: #Zielony IP: 83.110.44.*
2013-08-22, 15:16    
Jak we wszystkim ostatnio w Łomiankach widać dyktat przypadku i wątpliwego gustu :( No ale o gustach nie ma co dyskutować.
2013-08-24, 22:38    
wlascicielem budynku jest jedna osoba ktora wielbi ameryke i jej saiding w lokalupo sklepie papierniczym bedzie biuro podrozy fiesta przeniesione z warszawskiej 77 pomysl biura podrozy ala upadajaca hellada i upadajace handlowo lomianki pod rzadami p.burmistrza lomianek
2013-08-24, 23:10    
lomianki dziadzieja auchan na dawnym smietniku dwa owady marcpol wypadl do kielpina bumerang polecial inie wrocil przy warszawskiej zostaly z zeszlych lat klinika weterynarayjna salony kosmetyczne kwiaciarnie /ktora jest najlepsza?/ cukiernie /ktora lepsza pod debami tiramisu elsner / no i na koniec gdzie jest najlepsza pizza lomiankach
2013-08-24, 23:39    
No właśnie, gdyby właściciel zrzucił tę plastikową okładzinę i cały budynek odmalował byłoby o wiele ładniej :)
NIEZALOGOWANY: #porażka IP: 95.49.206.*
2013-08-25, 10:41    
W Łomiankach jest więcej takich "kwiatków". Na przeciwko kościoła przy Warszawskiej 224 (tam jest Gościniec Polski czy jakoś tak) pół domu wyciągnięte do góry. Druga połowa jest jednopoziomowa. To jest nowy budynek. Kto na to pozwolił?
https://maps.google.com/maps/m...
2013-08-25, 19:48    
Mnie już ten budynek tak bardzo nie razi, przyzwyczaiłam się chyba do jego absurdalności. On nie jest wcale taki nowy jak się wydaje, pewnie z 10 lat już ma. Ale prawda, nie rozumiem jak można takie rzeczy budować. Powinien być w mieście jakiś naczelny architekt, który dbałby o spójność architektoniczną, przynajmniej centrum miasta. A teraz to taka wolność Tomku w swoim domku - każdy buduje jak chce.
Powstaje jakaś nowa budowla - przypominająca bunkier - tuż między gminą a kościołem. Ciekawa jestem jak to będzie docelowo wyglądało.
2013-08-25, 21:14    
jak moze wygladac docelowo bunkier?tylko tak ,ze beda tam sprzedawac czolgi ,ktore celujac w zabudowe lomianek ,zrobia na warszawskiej porzadek architektoniczny i sejsmologiczny cokolwiek ;by to znaczylo,ale w sensie pozytywnym
NIEZALOGOWANY: #NIEZALOGOWANY IP: 212.96.244.*
2015-10-23, 08:30    
Odnośnie pizzy - nie byłem tam od jakiegoś czasie, ale jak dla mnie najsmaczniejszą pizzę to mają w Dominium. Byliście? Lokal jest na Warszawskiej - cienkie ciasto, dużo ciekawych połączeń składników. Chodzimy tam często na obiad przed 13 w środy, bo jest pizza za pół ceny, ale to chyba jeszcze tak samo jest w poniedziałki i wtorki...
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT