LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 25.3.2023


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGITeatrzyk „Szewc Dratewka”
2022-08-04, 10:03

KOMENTARZE: 0

Barwne dekoracje, ożywiane głosem i grą aktorską lalki oraz pełna niespodziewanych zwrotów historia czekają na uczestników kolejnego „Spotkania z teatrzykiem” w Galerii Łomianki. W sobotę 6 sierpnia mali widzowie wraz z aktorami przeniosą się do świata baśni Janiny Porazińskiej pt. „Szewc Dratewka”. Oparta na podaniach ludowych opowieść, która zostanie odegrana na teatralnej scenie, przybierze nowy kształt i zaskoczy małych widzów. Nie zabraknie również czarownicy, smoka i pięknej księżniczki!

Podczas przedstawienia teatru lalek mali widzowie wyruszą w podróż do bajkowej i pełnej magii krainy. Tytułowy bohater, aby uwolnić księżniczkę, będzie musiał wykonać zadania wyznaczone przez złą czarownicę. Z pomocą nieustraszonemu Dratewce przyjdą mali przyjaciele, którym wcześniej wyświadczał przysługi. Spektakl to powrót do baśniowej klasyki, a forma przedstawienia na pewno przemówi do wyobraźni dzieci.

Spektakl teatralny pt. „Szewc Dratewka” odbędzie się w sobotę 6 sierpnia w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach koło Warszawy. Przedstawienie zostanie wystawione dwukrotnie – o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16:00. Wstęp wolny!materiały prasowe

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT