LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDziwadło Dla społeczności
2013-07-16, 18:31

KOMENTARZE: 7

Do mojej skrzynki trafiła ostatnio gazetka Pro Civitas. Osobliwa to publikacja. Sześciu facetów pisze tam o sześciu kompletnie różnych sprawach na dokładkę dotyczących różnych miejscowości. Jeden o systemach melioracyjnych. Drugi o decyzjach starosty w sprawie dróg (no bo przecież nie o same drogi chodzi). Trzeci o tym, że zastępcy burmistrza mają za wysokie zarobki. A zapomniał biedaczek napisać, że w tym czasie burmistrzowi rada obcięła wynagrodzenia do minimum, więc nic dziwnego, że się zastępcy jakoś zorganizowali. Czwarty o tym jak się do siebie mieli mariawici i katolicy. Następny o szynobusie, który ma jechać w nikogo tu nie interesującym kierunku. No i wreszcie gwóźdź sezonu promocja troglodytów, którzy zdaniem autora wywindują poziom kulturalny jakiegoś miasteczka.
Co łączy tych gości. A no, kasa na wydawanie gazetki. Najwyraźniej nic innego. Nie ma ani żadnej wspólnej myśli, ani pomysłu na coś innego niż promocja autorów. A zobowiązania finansowe pozostaną, kiedyś trzeba będzie dług zwrócić, nie w pioeniądzach przecież, tylko w odpowiednich decyzjach.
Drodzy obywatele a niebawem również wyborcy, strzeżcie się takich kandydatów, którzy nie mają pomysłu ale mają kasę. Jeszcze kilka miesięcy a zasypie was lawina ulotek, plakatów, banerów. Nawet jak kupujecie marchewkę, to nie wybieracie najładniejszego opakowania, tylko zawartość. Nie róbcie tego błędu wybierając polityków. Źle wybrana marchewka najwyżej zepsuje obiad a źle wybrany polityk z ogonem zobowiązań wobec sponsorów, zepsuć może dużo więcej.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Michał IP: 83.24.136.*
2013-07-16, 19:41    
Aleeeee, przepraszam o co chodzi?
Trzeba było chociaż zdjęcia pokazać, a tak to pustosłowie śmiem twierdzić.
NIEZALOGOWANY: #Ktoś_tam IP: 83.31.205.*
2013-07-16, 20:51    
Kolega Michał nie zrozumiał? Ciekawe dlaczego? To nie jest takie skomplikowane żeby zauważyć, że kolesie się zaczeli lansować. I że bez kasy to się raczej nie da zrobić. I że za tą kasę trzeba się będzie później odwdzięczyć.
Ja nie rozumiem jak można tego nie rozumieć.
A swoje zdjęcie to klega Michał pokazał?
NIEZALOGOWANY: #hej ho IP: 95.49.127.*
2013-07-16, 21:39    
Jeszce się nie skończyło a już się zaczęło. To kolesie bereta się uwidocznili, może miejsc w ONRówce Kryśki nie mają to musieli sami się skubnąć. Niby czas jeszcze ale Razem Deweloperzy ich wyrolują niezadługo.
NIEZALOGOWANY: #czytelnik IP: 83.24.136.*
2013-07-16, 23:12    
Widać, że wybory się zbliżają bo nowe 'obiektywne gazetki' powstają :) Niech sobie przypomnę. gazetka Leć Sokole, gazetka Twoje Łomianki, powiatowa Pro Civitas, przedreferendalne Czerwone Łomianki.
Po wyborach (referendach) wszystko prędzej lub później upada.
Trzymają się jedynie niezależne Info i Echo.

Ciekawe kiedy Łomianki Razem zaczną swoją gazetkę wyborczą robić. Wszak zaplecze mają, bo i drukarnia w rodzinie i świeżutkie informacje bezpośrednio od złotoustego Piotrusia, fotograf Tadzio też chętnie skorzysta, tylko czy sponsorzy sakiewką potrząsną zależy od tego jak długo plany miejscowe będą wstrzymane i ile wuzetek wyskoczy :)

Kocham Łomianki za oddolne obywatelsko wydawnicze zrywy przedwyborcze!
NIEZALOGOWANY: #Gość IP: 83.24.72.*
2013-07-17, 16:36    
O ile wiem to jest gazetka powiatowa. To, o czym mowa w poście, to nie tyle jest problem nieudacznictwa prowincjonalnych działaczy (choć też), ile bezsensownej pozycji powiatu a w szczególności samorządu powiatowego. Nikt nie wie co tam się dzieje, nikogo to nie interesuje. Fucha radnego powiatowego to synekura bez obowiązków i odpowiedzialności. Nikt nikogo jeszcze z tego nie roliczył. Bezużytecznie wydawane państwowe pieniądze i tyle. Gazetka pewnie też z jakiś dotacji, które sobie radni powiatowi załatwili.
NIEZALOGOWANY: #janeg IP: 94.42.1.*
2013-07-20, 07:54    
To gazetka partyjna PO. Partia się wypala, więc chowają się za niby stowarzyszeniem. Z Łomianek w tej gazetce piszą pani Wójcicka z synową, panem Etienem z Bajkowego, bo przez 3 lata kadencji nic (poza przeszkadzaniem w rozwoju gminy), absolutnie nic nie zrobili. Próbują zaistnieć, no ale czy ktoś wybierze osoby, które tylko przeszkadzają i nic nie wnoszą, poza opluwaniem innych?
NIEZALOGOWANY: #przerażony IP: 83.6.243.*
2013-07-24, 22:31    
"janeg" nazwisko Etienne się nie odmienia!!! słyszałem na ostatniej sesji jak groził innemu radnemu za to pozwem o znieważenie, więc się miej na baczności! Coś ostatnio radny Etienne nam się uaktywnił. Co to będzie??? Co to będzie???
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT