LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWielkie otwarcie FLY ACADEMY ŁOMIANKI!
2019-08-20, 15:20

KOMENTARZE: 2

Kilkadziesiąt artystów, setki akrobacji, zmysłowych figur tanecznych i zjawiskowych kostiumów – a to wszystko ponad 6m nad ziemią!

Już 1 września w podwarszawskich Łomiankach Gimnastyka Powietrzna School otworzy pierwsze w Polsce wielkie centrum sportowo-artystyczne FLY ACADEMY - miejsce spotkań artystów, dzieci i dorosłych, tych wszystkich, którzy pasjonują się lub dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z gimnastyką powietrzną, artystyczną, akrobatyką, jak również ze sztukami walki.

W Polsce gimnastyka powietrzna nadal jest egzotyczną dyscypliną, jednak każdemu, kto obejrzy taniec w powietrzu na kolorowych szarfach, kole, cyrkowym trapezie czy widowiskowym sześcianie, kilka metrów nad ziemią, zapiera dech w piersiach.

Uroczystość otwarcia FLY ACADEMY uświetnią fantastyczni artyści:
- Dziecięca grupa pokazowa AERIAL KIDS, pokaz na szarfach i kołach (dzieci w wieku od 6 do 14 lat!);
- Cyrkowy pokaz na szarfach w wykonaniu dorosłych kursantów Gimnastyki Powietrznej School;
- Pokaz na kole Justyny Rogulskiej, medalistki na Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Powietrznej i reprezentantki Polski na Mistrzostwach Świata;
- Występ grupy GravitiArt, półfinalistów XI edycji programu "Mam Talent", Mistrzów Polski w Akrobatyce;
- Pokaz Tradycyjnego Chińskiego Kung Fu stylu Modliszki Siedmiu Gwiazd i Sandy sportowej w wykonaniu multimedalisty zawodów krajowych i międzynarodowych, założyciela Fight Academy i Fly Academy - Kacpra Krzymowskiego;
- Pokaz Taekwondo wykonaniu Michała Łoniewskiego - Polskiego Olimpijczyka z Londynu 2012;
- Występy wokalne w wykonaniu Gwiazd "Teatru Sabat" Małgorzaty Potockiej - Mariusza Jaśko, Tomasza Czerskiego, Agnieszki Wojciechowskiej;
-Michał Niewiadomski - Artysta cyrkowy, mim, założyciel Mimello.

Obecni podczas uroczystości dzieci i dorośli, będą mogli spróbować swoich sił we wszystkich aktywnościach, które na co dzień będą prowadzone we FLY ACADEMY i wziąć udział w prowadzonych przez wyspecjalizowanych trenerów warsztatach z gimnastyki na szarfach i kołach, gimnastyki artystycznej, akrobatyki, Taekwondo, kung fu i samoobrony.

Uroczyste otwarcie FLY ACADEMY odbędzie się 1 września o godzinie 14:00 w podwarszawskich Łomiankach, ul. Brukowa 15B: WSTĘP WOLNY.

Więcej informacji na: www.gimnastykapowietrzna.pl

O NAS:
Gimnastyka Powietrzna School – szkołę, która powstała w 2006 roku z pasji, marzeń oraz zamiłowania do sztuki cyrkowej i sportu Dominiki i Kacpra Krzymowskich - założycieli i właścicieli szkoły.

"Stworzyliśmy to miejsce po to, by zarażać swoją energią i pasją. Chcemy pomóc odnaleźć Wam ukryty talent i pokazać, że nieosiągalne jest na wyciągnięcie ręki, jeśli włożymy w to odrobinę serca, pracy, dyscypliny, chęci i samozaparcia. Naszym celem jest rozwijanie Waszych umiejętności i zainteresowań, pamiętając o tym, że ma być to niezapomniane przeżycie i dobra zabawa."

Gimnastyka Powietrzna School prowadzi zajęcia w kilku lokalizacjach, własnych i partnerskich:
- FLY ACADEMY, ul. Brukowa 15b w Łomiankach – główna siedziba
- Fly School, ul. Zawiszy 14 w Warszawie (Wola)
- Fly Station Warszawa, zajęcia prowadzone w Stacji Grawitacji (Ochota)
- Folies Art School – Marzena Barcik w Starej Miłosnej

O właścicielach Gimnastyka Powietrzna School:
Dominika Krzymowska - sztukę cyrkową ma we krwi: wychowana w rodzinie cyrkowej, swoje doświadczenie zdobywała już od najmłodszych lat. Ukończyła Państwową Szkołę Sztuki Cyrkowej i od ponad 10 lat występuje w Polsce i na świecie, uświetniając różnego rodzaju event’y występami na szarfach, kole, trapezie i sześcianie. Dominika na co dzień występuje w warszawskim Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej, a swoje umiejętności wykorzystuje, m.in. jako kaskaderka w filmach znanych polskich reżyserów takich jak Patryk Vega. Dodatkowo, trenowała 10 lat Taekwondo Olimpijskie, była w kadrze Polski juniorów oraz seniorów i osiągała wiele sukcesów na arenie polskiej jak i międzynarodowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła dzięki studiom pedagogicznym z języka francuskiego na UW, warsztatach i festiwalach cyrkowych, zajęciach prowadzonych przez Free Art Fusion oraz jako instruktor na obozach, półkoloniach oraz zajęciach już we własnej szkole. Uwielbia pracę z dziećmi jak i z dorosłymi, twierdzi, że "to ONI dają jej najwięcej energii do działania i dzięki NIM kocha swoją pracę".

Kacper Krzymowski - od ponad 16 lat związany ze sztukami walk, aktualnie zastępca prezesa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Akademia Kung Fu Modliszki. Jest uczniem słynnego Marka Piechotki oraz instruktorem chińskiego tradycyjnego kung fu Qi Xing Tang Lang Quan - stylu nazywanym pierwszym chińskim MMA, nastawionym na walkę uliczną z jednym i kilkoma przeciwnikami oraz nauczycielem Sandy Sportowej, boksu, zapasów i samoobrony. Posiada ogromną wiedzę i umiejętności praktyczne, a jego szkoła Fight Academy - www.walczmy.pl cieszy się coraz większą popularnością. Jest również trenerem personalnym i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo, jako założyciel marki Fly Show, zajmuje się organizacją opraw artystycznych, show wizualno-tanecznych na wielu event’ach oraz koncertach w Polsce. Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym i terapeutą z ogromnym doświadczeniem, od wielu lat pracuje z uczniami wymagającymi szczególnej opieki prywatnie jak i w szkołach publicznych. Jest organizatorem obozów oraz półkolonii dla dzieci i dorosłych. Jego praca to pasja, zaś motto życiowe "trening, trening i jeszcze raz trening to matka doskonałości".

Aerial Kids, grupa pokazowa dzieci Gimnastyka Powietrzna School


Dorośli kursanci Gimnastyki Powietrznej School


Justyna Rogulska, brązowa medalistka na Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Powietrznej, fot. Malowanie Światłem - Tomasz Gas


GravitiArt, półfinaliści XI edycji programu Mam Talent, Mistrzowie Polski w Akrobatyce


Agnieszka Wojciechowska, Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej


Mariusz Jaśko, Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej


Tomasz Czerski, Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej


Michał Niewiadomski - Artysta cyrkowy, mim, założyciel Mimello


Michał Łoniewski, polski Olimpijczyk z Londynu 2012


Kacper Krzymowski, multimedalisty zawodów krajowych i międzynarodowych

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Aśka IP: 23.129.64.*
2019-08-22, 03:25    
Zapowiada się interesująco? Gdzie znajdę cennik zajęć?
NIEZALOGOWANY: #klientka IP: 51.77.201.*
2019-08-28, 11:49    
Może i interesująco, ale niczego konkretnego nie można się nigdzie dowiedzieć.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT