LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKREATYWNA NAUKA JĘZYKÓW DLA NAJMŁODSZYCH
2019-01-31, 16:50

KOMENTARZE: 0

Gdy w klasie wybrzmi już ostatni popołudniowy dzwonek, ciężko jest wrócić do szkolnej ławki. Ale czy zajęcia pozalekcyjne muszą kojarzyć się z kolejnym obowiązkiem? Nie, a nawet nie powinny! Ruch i myślenie kreatywne sprawiają, że nauka języków obcych jest łatwiejsza i znacznie przyjemniejsza. Warto sprawdzić to podczas bezpłatnych warsztatów językowych dla dzieci w Galerii Łomianki. Podczas zabawy angielskie i francuskie słówka wchodzą do głowy same!

Zajęcia w Galerii Łomianki odbywają się regularnie w godzinach 17:30 – 18:10 – z języka francuskiego w czwartki, a z języka angielskiego w piątki. Dedykowane są dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Do cotygodniowych warsztatów dołączyć można praktycznie w każdej chwili – bez konieczności uczestniczenia w poprzednich edycjach i bez zapisu. W trakcie „lekcji” nie siedzimy w ławkach! Wykorzystujemy metody nauczania poprzez zachęcanie do reagowania na treści w aktywny sposób. To połączenie aktywności ruchowej, wspaniałej zabawy i pożytecznej nauki w jednym. Dodatkowo kreatywność dzieci pobudzana jest poprzez włączanie w proces nauki różnorodnych prac związanych z tematyką konkretnych zajęć. Myślenie kreatywne pobudza twórcze obszary mózgu, co wpływa pozytywnie, nie tylko na naukę języków, lecz także na całościowy rozwój dziecka.

Jeśli Twojemu Małemu Poliglocie brakuje zaangażowania i motywacji do „wkuwania” słówek, pokaż mu, że można inaczej. Spotykamy na nowym placu zabaw, obok strefy gastronomicznej.


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT