LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

¶roda, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIOdczarowujemy zimę w Galerii Łomianki
2019-01-29, 14:50

KOMENTARZE: 0

Popularny od kilku lat trend „urban jungle” jest dowodem na to, że w naszych wnętrzach wci±ż poszukujemy równowagi oraz harmonii z natur±. Szczególnie zim±, gdy aura za oknem nie sprzyja spędzaniu czasu w¶ród zieleni, próbujemy w rozmaity sposób otaczać się ni± na co dzień. Galeria Łomianki proponuje… las w słoiku, czyli miniaturowych rozmiarów zagajnik szczelnie zamknięty w szklanym naczyniu. Bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy wykonaj± własny ekosystem odbęd± się w sobotę 9 lutego. Dedykowane s± wszystkim miło¶nikom natury!
Lasy w słoiku s± nie tylko efektown±, ale także łatw± w utrzymaniu ozdob± – pozostawione na parapecie czy stole przypominaj± zielon±, zaklęt± w szkle krainę, która wzbogaci i ociepli domow± przestrzeń. „Las w słoiku” to kolejna już odsłona warsztatów z cyklu „Zielono mi”, podczas których powstaj± rozwi±zania dla domu i urody w modnym duchu eko. Tym razem uczestnicy będ± mieli możliwo¶ć wykonania swojego własnego ekosystemu w efektownych 5-litrowych słoikach. Raz podlane ro¶liny, zamknięte w naczyniu będ± reagowały na pory roku, dzięki czemu możemy we własnym domu obserwować fascynuj±cy cykl życia ro¶lin.

Uczestnicy zielonych warsztatów zostan± przeprowadzeni przez cały proces tworzenia ekosystemu lasu. Otrzymaj± także instrukcję z informacj± jak dbać o stworzony przez siebie mini las oraz reagować na wszelkie zachodz±ce w jego wnętrzu zmiany.
Warsztaty odbęd± się 9 lutego (sobota) w turach, w godzinach 11.00-16.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny i nie wymaga zapisów. Organizatorzy przygotowali 100 słoików.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT