LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIGaleria Łomianki wspiera „Bezdomniaki”
2018-12-21, 15:32

KOMENTARZE: 0

Zima to wyjątkowo trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Schroniska często są przepełnione, a środki na ich utrzymanie ograniczone. Galeria Łomianki po raz kolejny postanowiła wesprzeć swoich sąsiadów, wspomagając środki Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach. A wszystko po to, by w najbliższym czasie bezdomne psiaki i kociaki miały… pełne michy!

Galeria Łomianki nie rzuca słów na wiatr. Claim towarzyszący funkcjonowaniu galerii, brzmiący „Naturalnie, wszystko, blisko” to nie tylko hasło reklamowe, lecz prawdziwa filozofia i motto, wokół którego podwarszawskie centrum handlowe buduje swoją ideologię. Zgodnie z hasłem, Galeria Łomianki prowadzi działania, które wspierają lokalne inicjatywy, odpowiada na potrzeby mieszkańców i troszczy się o swoich sąsiadów.

Galeria Łomianki, już po raz kolejny, postanowiła wesprzeć Fundację Ochrony Zwierząt w Łomiankach, przekazując na jej rzecz karmę o wartości 2 500 tysiąca złotych. By zaangażować w to swoich klientów i rozpowszechniać świadomość o problemach bezdomnych zwierząt Galeria Łomianki zaprosiła do pomocy swoich facebookowych fanów. Każdy z nas może pomóc! Jak? Jedno polubienie lub reakcja na post to jedna złotówka bliżej celu. Czyli… 2,5 tysiąca reakcji za 2,5 tysiąca złotych na karmę! Tym sposobem, Ty także możesz dołożyć swoją „cegiełkę” dla bezdomniaków i podzielić się inicjatywą z bliskimi.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT