LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIŁomiankowski jarmark rękodzieła
2018-12-18, 17:07

KOMENTARZE: 0

Podobno najlepsze prezenty to te, wyjątkowe, nietuzinkowe, a najlepiej - wykonane własnoręcznie. No cóżâ€Ś nie każdy z nas posiada smykałkę do prac manualnych i nie każdy musi! Z pomocą przychodzą artyści - rękodzielnicy, którzy swoim talentem dzielą się z nami w postaci przepięknej biżuterii, ubrań czy elementów wyposażenia wnętrz. W dniach 19-23 grudnia Galeria Łomianki zaprasza na przedświąteczny kiermasz rękodzieła.
Od środy do niedzieli w Galerii Łomianki odbędzie się przedświąteczny kiermasz pełen kreatywności, koloru i artystycznych inspiracji. Wśród wyjątkowych produktów poszukiwacze świątecznego rękodzieła znajdą m.in. szkło artystyczne, antyki, drewno, wyroby z filcu i wełny, robótki szydełkowe, poduszki. Wzrok fanów błyskotek z pewnością przyciągną stoiska z ręcznie robioną biżuterią skórzaną, miedzianą oraz z alpaki. Nie zabraknie także barwnych obrazów i oryginalnych ozdób do domu. Owoce swojej pracy zaoferują kaletnicy, metaloplastycy, artyści - malarze. Wielbiciele mody zachwycą się odzieżą z lnu, akcesoriami z filcu czy skórzaną biżuterią. Nie zabraknie naturalnych kosmetyków, a także stoisk dla najmłodszych. Wystawcy zaprezentują dziecięce ubranka, a także własnoręcznie wykonane pluszowe zabawki.
Serdecznie zapraszamy na świąteczne łowy od środy do niedzieli (19-23 grudnia 2018) w godzinach otwarcia Galerii.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT