LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 29.11.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWybory z korupcją w tle...
2018-11-02, 11:00

KOMENTARZE: 1

31 października 2018 r. Polsat News opublikował artykuł dotyczący korupcyjnych propozycji, jakie złożyły przedstawicielom KWW "Wolne Łomianki" osoby z najbliższego otoczenia burmistrza Tomasza Dąbrowskiego. Niedługo później w Internecie pojawiły się nagrania audio ze spotkania panów Adama Salwowskiego, Bogdana Kłódkiewicza z Bogumiłem Sikorskim (radcą prawnym, osobą zaufania publicznego) oraz Piotrem C.

Podczas "negocjacji" ludzie Tomasza Dąbrowskiego składają swoim rozmówcom propozycje o charakterze korupcyjnym. Intratne posady w gminnych spółkach w zamian za zapewnienie większości w radzie, a także "ćwiartka dla chorego i pijaczka" za oddany głos. Tych ostatnich zwozić mają nowo wybrani radni KWW Tomasza Dąbrowskiego!

Na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie piętnowałem różne nieprawidłowości, których dopuszczano się w obozie obecnej władzy. Pisałem o prowokacjach, czerwonej gazecie, fałszowaniu urzędowej dokumentacji, uchwałach i zarządzeniach, pozostających w sprzeczności z prawem, rautach za publiczne pieniądze, a ostatnio, kłamstwach wyborczych, agitacji w urzędzie i na terenie szkół oraz nielegalnym zawłaszczaniu przez burmistrza prywatnych powierzchni na potrzeby prowadzenia swojej kampanii.

Szanowni Państwo. Jestem zszokowany ostatnimi doniesieniami ujawnionymi w sieci. Jest to sytuacja bez precedensu! W najczarniejszych snach nie przypuszczałem, że stopień demoralizacji obecnej władzy w Łomiankach jest tak wysoki, zaś patologia ludzi z otoczenia burmistrza - tak głęboka.

Wczoraj (1 listopada) burmistrz Tomasz Dąbrowski wydał oświadczenie w sprawie. Ograniczył się w zasadzie jedynie do przeprosin. W jednym zdaniu odciął się od sprawy, informując, że osoby, które uczestniczyły w rozmowach działały bez jego umocowania.

Szanowni Państwo - 4 listopada proszę Was o pomoc. Pójdźcie do tych wyborów całymi rodzinami i bądźcie czujni oraz wrażliwi na wszelkie nieprawidłowości, których będziecie świadkami.

Życzę wszystkim nam, byśmy 5 listopada obudzili się w lepszym świecie!

Marcin ETIENNE
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Jagoda IP: 95.130.10.*
2018-11-02, 16:10    
Pan Dąbrowski i jego ludzie tymi nagraniami skompromitowali całe Łomianki. Pisza o tym media ogólnopolskie. Powinien wszystkich nas przeprosić.
Na mój głos nie ma co liczyć mimo, że zawsze na niego głosowałam.
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT