LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 12.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWybory z korupcją w tle...
2018-11-02, 11:00

KOMENTARZE: 1

31 października 2018 r. Polsat News opublikował artykuł dotyczący korupcyjnych propozycji, jakie złożyły przedstawicielom KWW "Wolne Łomianki" osoby z najbliższego otoczenia burmistrza Tomasza Dąbrowskiego. Niedługo później w Internecie pojawiły się nagrania audio ze spotkania panów Adama Salwowskiego, Bogdana Kłódkiewicza z Bogumiłem Sikorskim (radcą prawnym, osobą zaufania publicznego) oraz Piotrem C.

Podczas "negocjacji" ludzie Tomasza Dąbrowskiego składają swoim rozmówcom propozycje o charakterze korupcyjnym. Intratne posady w gminnych spółkach w zamian za zapewnienie większości w radzie, a także "ćwiartka dla chorego i pijaczka" za oddany głos. Tych ostatnich zwozić mają nowo wybrani radni KWW Tomasza Dąbrowskiego!

Na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie piętnowałem różne nieprawidłowości, których dopuszczano się w obozie obecnej władzy. Pisałem o prowokacjach, czerwonej gazecie, fałszowaniu urzędowej dokumentacji, uchwałach i zarządzeniach, pozostających w sprzeczności z prawem, rautach za publiczne pieniądze, a ostatnio, kłamstwach wyborczych, agitacji w urzędzie i na terenie szkół oraz nielegalnym zawłaszczaniu przez burmistrza prywatnych powierzchni na potrzeby prowadzenia swojej kampanii.

Szanowni Państwo. Jestem zszokowany ostatnimi doniesieniami ujawnionymi w sieci. Jest to sytuacja bez precedensu! W najczarniejszych snach nie przypuszczałem, że stopień demoralizacji obecnej władzy w Łomiankach jest tak wysoki, zaś patologia ludzi z otoczenia burmistrza - tak głęboka.

Wczoraj (1 listopada) burmistrz Tomasz Dąbrowski wydał oświadczenie w sprawie. Ograniczył się w zasadzie jedynie do przeprosin. W jednym zdaniu odciął się od sprawy, informując, że osoby, które uczestniczyły w rozmowach działały bez jego umocowania.

Szanowni Państwo - 4 listopada proszę Was o pomoc. Pójdźcie do tych wyborów całymi rodzinami i bądźcie czujni oraz wrażliwi na wszelkie nieprawidłowości, których będziecie świadkami.

Życzę wszystkim nam, byśmy 5 listopada obudzili się w lepszym świecie!

Marcin ETIENNE
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Jagoda IP: 95.130.10.*
2018-11-02, 16:10    
Pan Dąbrowski i jego ludzie tymi nagraniami skompromitowali całe Łomianki. Pisza o tym media ogólnopolskie. Powinien wszystkich nas przeprosić.
Na mój głos nie ma co liczyć mimo, że zawsze na niego głosowałam.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT