LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIGaleria Łomianki oddaje jeden z lokali.
2018-10-31, 10:51

KOMENTARZE: 2

Rusza punkt aktywności lokalnej i sąsiedzkiej - „Współdzielnia”.
W jednym z lokali Galerii Łomianki powstaje wyjątkowe miejsce, którym obiekt chce podzielić się z klientami, sąsiadami, a także wszystkimi, którzy chcieliby wypełnić je swoją kreatywnością, talentami i pomysłami. „Współdzielnia” to otwarty punkt lokalnej aktywności, w którym można podzielić się swoimi umiejętnościami podczas sąsiedzkich warsztatów i szkoleń, nieodpłatnie zorganizować spotkanie tematyczne, wykład czy pokaz.

„Naturalnie, wszystko, blisko” to obietnice, które złożyliśmy podczas rebrandingu i realizujemy każdego dnia. Aby być jeszcze bliżej postanowiliśmy… podzielić się z klientami jednym z naszych lokali! „Współdzielnia” powstała w celu promowania wszelkich lokalnych inicjatyw – nawet tych najmniejszych, integrowania społeczności Łomianek i okolic, wpierania rozwoju talentów – mówi Dagmara Michalec, Marketing Manager Galerii Łomianki.

Rozkład jazdy „Współdzielni” tworzony będzie na podstawie pomysłów i inicjatyw społecznych. Przestrzeń jest otwarta dla osób prywatnych, grup formalnych i nieformalnych, organizacji pozarządowych. Lokal wyposażony jest w fortepian, stoły i krzesła eventowe oraz zaplecze z bieżącą wodą. W przestrzeni wyodrębniony jest również punkt adopcji roślin. Tu przynosić można kwiaty, którymi z jakiegoś powodu (wyjazd, alergia, brak miejsca w mieszkaniu) nie możemy się już opiekować i odwrotnie - zaadoptować pozostawione rośliny. W ramach „Współdzielni” na podobnych zasadach funkcjonować będzie także punkt wymiany książek.
Wspólnie chcemy zadbać o to, aby „Współdzielnia” była miejscem przyjaznym, ciekawym, kolorowym – ośrodkiem mądrej, wartościowej rozrywki. Będziemy czuwać nad jakością inicjatyw, które będą się tu realizowały i nad szacunkiem dla wszystkich współdzielących z nami czas i przestrzeń – podkreśla Dagmara Michalec.
Szczegóły i regulamin „Współdzielni” znajdują się na stronie: www.galerialomianki.pl.

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.
Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #3333 IP: 5.172.233.*
2018-11-11, 21:08    
A podsłuchy też będą działać jak u Sowy
NIEZALOGOWANY: #Dorota 1974 IP: 46.76.146.*
2019-08-15, 14:22    
Jestem naprawdę mile zaskoczona takim pomysłem i jestem z niego zadowolona szkoda że we Wrocławiu nikt na to niewpadlw galeriach handlowych a jest ich tyle.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT