LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIBazarek nasz powszedni
2018-09-27, 02:04

KOMENTARZE: 3

Punkt informacyjny Mieszkańców Łomianek przy ulicy Wiślanej, naprzeciw bazarku, stał się w pewnym sensie publiczną instytucją. Czymś, czego bardzo brakowało w naszej gminie. Miejscem, gdzie zawsze o określonej porze można porozmawiać o sprawach Łomianek.

Tu nie przychodzi się by potakiwać innym i utwierdzać siebie w z góry ustalonych przekonaniach. Tu mogą przyjść wszyscy mieszkańcy naszej społeczności. I przychodzą. Niejednokrotnie, również po to by toczyć spory. Przychodzą jednak, bo zawsze są cierpliwie i z uwagą wysłuchiwani. Przychodzą do ludzi, do których mają zaufanie, do swoich sąsiadów. Wiedzą, że władza jest kwestią wtórną. Tak naprawdę liczy się tylko autentyczne zaangażowanie w realne problemy miasta i jego mieszkańców.

Wspólnie zastanawiamy się, jak można je rozwiązać. Dlaczego obecna władza nie potrafiła sobie z nimi poradzić. Najczęściej kończą się one wnioskiem, że już dawno można było to i owo załatwić, gdyby nie fakt, że każdy przejaw niezadowolenia mieszkańca był traktowany w kategoriach walki opozycyjnej. Tak potraktowany obywatel bardzo szybko zaczyna uzmysławiać sobie, że jego miejsce jest z dala od takiej aroganckiej i obcej władzy.

Bazarek przestał być więc wyłącznie punktem zaopatrzenia w żywność. Stał się również centrum zaopatrzenia w wiedzę oraz ośrodkiem kształtowania opinii mieszkańców. Tu jak nigdzie indziej widać ludzkie problemy oraz całe zróżnicowanie ich postrzegania. Tu widać też bardzo wyraźnie jak daleko od tych spraw są ci, którzy podjęli się ich rozwiązywania.

Najwyższa pora by ten stan odmienić. Trzeba przeprowadzić rzetelne rozliczenie z przeszłością i zadecydować poprzez mądre wybory o przyszłości.

Zachęcam do odwiedzin bazarku już w najbliższą sobotę.
Do zobaczenia!

Dariusz DĄBROWSKIKOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #NIEZALOGOWANY IP: 176.10.104.*
2018-09-27, 20:54    
NASZ BURMISTRZ TOMASZ DĄBROWSKI SPOTYKA SIĘ Z PRAWDZIWYMI MIESZKAŃCAMI ŁOMIANEK A NIE . DLA PANA BURMISTRZA NASZEGO TOMASZA DĄBROWSKIGO NAJWAŻNIESZE SĄ LUDZIE I PATRIOTYZM BO TO PAN BURMITRZ TOMASZ DĄBROWSKI ZROBIŁ WSPANIAŁĄ BITWĘ W ŁOMIANKACH !
I JESZCZE KTO CO TO JEST DARIUSZ DĄBROWSKI CZY TO SIĘ PODPINA POD NASZEGO BURMISTRZA TOMASZA DĄBROWSKIEGO ? PANIE PIOTRZE RUSIECKI MUSI SIĘ TYM PODSZYWANIEM ZAJĄĆ W OBRONIE NASZEGO PANA BURMISTRZA TOMASZA DĄBROWSKIEGO !
NIEZALOGOWANY: #Magda IP: 5.173.168.*
2018-10-16, 11:49    
Pani Żebrowska miałaby u mnie szanse ,ale nie z tym zapleczem jakie wybrała P.Etien i P.Pszczółkowska POMYŁKA !!!
NIEZALOGOWANY: #ciekawski IP: 83.6.140.*
2018-10-16, 20:13    
Pan Dąbrowski jest dla mnie bez szans, skreślony. Zwłaszcza za zaplecze, które wybrał już 8 lat temu, P. Rusiecki, P. Krystecki i cała grupa zaślepionych osób. POMYŁKA !!!
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT