LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGISpotkania z Teatrzykiem
2018-09-05, 14:50

KOMENTARZE: 0

Mówi się, ze człowiek tworzy kulturę, ale i kultura… tworzy człowieka. Warto już od najmłodszych lat uwrażliwiać dzieci na sztukę i kształtować pozytywne postawy w obcowaniu z nią. „Spotkania z Teatrzykiem” w Galerii Łomianki udowadniają, że sobota w centrum handlowym nie musi generować „wychowawczego poczucia winy”! Już 15 września (sobota) o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się bezpłatne spektakle dla najmłodszych.

Wrześniowe przedstawienie „Szewc Dratewka” opiera się na dobrze znanej nam wszystkim baśni pod tym samym tytułem, autorstwa Janiny Porazińskiej. Jeżeli jednak myślicie, że znacie przygody Dratewki, to jesteście w błędzie. Okazuje się, bowiem że pewne występujące postacie, które z pozoru wyglądają na bardzo niewinne oraz smok ziejący ogniem, całkowicie zmieniają tok wydarzeń spektaklu.

Dratewka jest skromnym szewczykiem, który przemierza miasto w poszukiwaniu ludzi, którym mógłby ofiarować swoją mistrzowską pomoc.Pogodna postać Szewca Dratewki z łatwością nawiązuje kontakt z najmłodszą publicznością i wprowadza ją do pełnego przygód świata. Jakie niespodzianki go czekają, przekonajcie się sami!

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT