LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 29.11.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWszystko o czerwonej gazecie - ŁOMIANKi
2018-09-04, 16:46

KOMENTARZE: 7

Wydawca: Classic Media - Prezes Zarządu Mirosław Bugajski - były/obecny pracownik urzędu.

Redaktor Naczelana: Iwona Pęcherzewska.

Adres redakcji: Orzechowa 6 (adres zamieszkania Tadeusza Krysteckiego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Łomiankach).

Na poprzednim redaktorze miesięcznika o Samorządzie i Sprawach Społecznych Gminy "ŁOMIANKi", obecnie pod nazwą "ŁOMIANKi Gazeta o Sprawach Samorządowych", ciąży prawomocny wyrok (sygn. akt III K367/12) za publikowanie w gazecie kłamstw, pomówień oraz obrażanie mieszkańców (art. 212 par. 1 i 2 kk). Dla przypomnienia, z tego samego paragrafu kodeksu karnego skazani zostali niedawno prawomocnym wyrokiem Tadeusz Krystecki oraz Piotr Rusiecki.

Tajemnicze (z pozoru) osoby firmujące gazetę, jej twórcy, w tym autorzy artykułów, kolejny już raz starają się dotrzeć do mieszkańców Łomianek prymitywnym językiem rynsztoka. Zawarte w gazecie kłamstwa, insynuacje, czy wręcz pomówienia mają na celu zdezawuowanie w oczach mieszkańców tych wszystkich, którzy mają odmienne zdanie niż jedyna słuszna łomiankowska władza. Przy czym autorzy publikowanych tekstów w obawie o konsekwencje prawne starają się zachować swą anonimowość. Próżno zatem szukać Antoniego Burzy, Bożeny Męczywór, Jana Garbatego, czy Włodzimierza Młota. Choć jeśli chodzi o tego ostatniego, pióro przypomina bardzo styl... Piotra Rusieckiego.

W tych okolicznościach warto więc poznać choćby dystrybutorów owego periodyku. Są nimi radni popierający burmistrza Tomasza Dąbrowskiego, tj: Cezary Astrau, Tadeusz Krystecki, Maciej Wroniewski, Joanna Roszkowska, Krzysztof Wawer, Paweł Słupski-Kartaczowski, Piotr Bartoszewski oraz Andrzej Graf. Z góry przepraszam, jeśli któregoś z radnych pominąłem... Gazetę rozprowadzają wśród mieszkańców również pracownicy Urzędu Miejskiego w Łomiankach, co pozwala przypuszczać, że finansowana jest ona ze środków publicznych.

Najwyraźniej wspomniane osoby nic więcej, poza prześmiewczymi artykułami, nie mają Mieszkańcom do zaoferowania. Ich wiarygodność pozostawiam ocenie Mieszkańców.
Więcej w artykule Marii Pszczółkowskiej zatytułowanym "Pojawia się i znika".

Marcin ETIENNE


Piotr Bartoszewski


Andrzej Graf


Cezary Astrau


Joanna Roszkowska


Paweł Słupski-Kartaczowski


Krzysztof Wawer


Pracownik Urzędu Miejskiego


Tadeusz Krystecki (Przewodniczący RM)


Stolik z gazetami radnych KWW T.Dąbrowskiego


Fake news!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Wierzący IP: 51.15.63.*
2018-09-04, 17:56    
Jak to co robią radni Bartoszewski, Graf, Słupski i inni ma się do naszej Wiary opartej na nauczaniu Jezusa Chrystusa? Przyczyniają się do siania nienawiści rozdając tą szkalującą "gazetę", a siedzą w pierwszych ławkach podczas Mszy Świętej w Kościele!
NIEZALOGOWANY: #Wierzący IP: 51.15.63.*
2018-09-04, 17:58    
Jak to co robią radni Bartoszewski, Graf, Słupski i inni ma się do naszej Wiary opartej na nauczaniu Jezusa Chrystusa? Przyczyniają się do siania nienawiści rozdając tą szkalującą "gazetę", a siedzą w pierwszych ławkach podczas Mszy Świętej w Kościele! Jak tak można?
NIEZALOGOWANY: #Hiena roku dla redaktor czerwonej IP: 162.247.74.*
2018-09-04, 18:10    
Pani Redaktor Pęcherzewska dostała kiedyś jakże zacną nagrodę "Hiena Roku". Nie ma się więc co dziwić.

"Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich przyznało tytuł "Hieny roku 2007" lokalnej, podwarszawskiej gazecie "Życie Łomianek".

Jak czytamy w uzasadnieniu werdyktu - tytuł nadaje się za naruszenie godności zmarłego i obrażanie uczuć jego najbliższych poprzez opublikowanie w czerwcu 2007 r. dwóch zdjęć zwłok wyciąganych za nogę z wody i ciała leżącego na trawie.

Niechlubny tytuł hieny Stowarzyszenie przyznaje od 1999 roku dziennikarzom, którzy wyróżnili się szczególną nierzetelnością i lekceważeniem zasad etyki dziennikarskiej. W ten sposób SDP piętnuje autorów publikacji prasowych, radiowych, telewizyjnych lub internetowych przynoszących dyshonor wiarygodnym środkom przekazu. "

"Hienę za rok 2007 otrzymał tygodnik "Życie Łomianek" za "naruszenie godności zmarłego i obrażanie uczuć jego najbliższych" poprzez opublikowanie 28 czerwca 2007 dwóch zdjęć "zwłok wyciąganych za nogę z wody i ciała leżącego na trawie"."


https://pl.wikipedia.org/wiki/Hiena_Roku#2007
NIEZALOGOWANY: #Ciekawski IP: 83.6.145.*
2018-09-04, 23:54    
Czy gostek w ciemnych okularach to były milicjant, który łaził po zebraniach mieszkańców i wyzywał ich od krzykaczy i histeryków? To ten, który nie dostał się do rady miejskiej a w zamian dostał posadę tragarza poczty za prawie 4 tysiące miesięcznie?
NIEZALOGOWANY: #POPIERAM BURMISTRZA DĄBROWSKIEGO IP: 185.220.101.*
2018-09-05, 00:09    
Brawo NASZ PANIE BURMISTRZU TOMASZU DĄBROWSKI za to że mamy taką interesującom Gazete ,,Łomianki,,. Jest co poczytać i jaja są dobre z tej opozycji. Zajebiste zdjęcie daliście na okładke ale mogliście jom jeszcze bardziej wykrzywić. He he he. Ale i tak zajebiście to zrobiliście.

Panie Burmistrzu prosimy o następne gazety jeszcze przed wyborami. Głosujemy na Pana nie pozwolimy by ktoś zajoł Pana gabinet !!!!!!!!!!!!
NIEZALOGOWANY: #Tak popieram Tomasz IP: 83.31.142.*
2018-09-09, 13:52    
Niestety ginie nasz Burmistrz w oczach, jego rolę przejmują zastępcy. Najgorszy wstyd to że skazani przez Sąd Polski zasiadają i pracują w urzędzie. Nie jest to dobrą wizytówka władzy. Kto z kim przystaje takim się staje. Zatem jako Polak i Katolik proszę by skazani zostali usunięci z wykonywania obowiązków wobec mieszkańców. Ciekawi mnie skąd w gazecie mają informacje zastrzeżone tylko dla UM, tzw informacje wrażliwe. Ale tym powinien zając się znów Sąd.
NIEZALOGOWANY: #Uczciwy obywatel IP: 185.253.97.*
2018-10-09, 19:13    
To co sie wyprawia to woła o pomstę do nieba. Ludzie dąbka opanujcie sie bo to co robicie to sciek na maksa. Wszedzie uklady ukladziki, kasa plynie na bok, swoim ludziom załatwia sie prace. Co to ma byc! Ile mozna to znosic! Robicie to samo co Pis i Po, jestescie dokładnie tacy sami. Uderzcie sie w piersi i otrzasnijcie bo przyjdzie niebawem sprawiedliwosc i nie bedzie juz czasu na zmiane postepowania. Daje wam rade usuncie sie z zycia publicznego i wezcie sie do uczciwej pracy, a nie latacie po radiach i pstrykacie fotki na fb to jest żenada na maksa!!! Brak wam POKORY!!!
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT