LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 17.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIForum Sołtysów i Przewodniczących
2013-07-05, 21:09

KOMENTARZE: 2

Piątego b.m. w piątek o piątej odbyło się spotkanie sołtysów i przewodniczących osiedli. Zgodnie uznaliśmy za niezbędne istnienie płaszczyzny wymiany doświadczeń i dyskutowania wspólnych problemów. Podczas pierwszego spotkania dyskutowaliśmy o tym, jak koordynować działania dotyczące tworzenia budżetu gminy w części zawierającej zadania inwestycyjne. Mimo tego, że każdy z nas reprezentuje interesy swojej społeczności, to będziemy się starali wypracować takie rozwiązania, by wybór zadań nie był wynikiem przetargu układów i znajomości lecz zobiektywizowanych kryteriów i wspólnego interesu Gminy. Poruszyliśmy też temat stron internetowych osiedli, wspólnej akcji integracyjnej w 2014 roku oraz spraw związanych z planowaniem przestrzennym.
Postanowiliśmy spotykać się regularnie. Przygotowania do kolejnych spotkań będzie koordynował gospodarz następnego z nich. Pierwszym koordynatorem został Dariusz Dąbrowski z Prochowni a spotkanie zaplanowane jest na połowę września.

(Panie Maćku, prosimy o możliwość wpisywania trochę dłuższych tytułów)
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #tymon IP: 83.24.149.*
2013-07-08, 16:52    
Trzymam kciuki, bo spotkaniu Burmistrza z sołectwami po wyborach sołeckich, któr to się zakończyły (http://www.lomianki.info/search.php?search=wybory+2013) nie wiedzieć czemu nie było możliwości dyskusji, która jest przecież potrzebna. Burmistrz ograniczył się do zaprezentowania urzędu, a przecież każdy wie który wydział co robi - mamy przecież www.lominaki.pl i bip.
Szkoda , że zamiast spotkania sołectw Burmistrza zareklamował urząd, siebie i zmył się. Dobrze, że ktoś widzi potrzebę budowania platformy takiej dyskusji, szkoda, że nie urząd, widocznie tak musi być...
NIEZALOGOWANY: #WItek z Partyzantów IP: 215.10.11.*
2013-07-10, 10:47    
Mam nadzieję, że nie pozwolicie aby grupka deweloperów i posiadczy ziem rolnych na terenach zalewowych sparaliżowała Łomianki. Walczcie o kontynuacje prac na planami, nie pozwólcie na powrót wolnej amerykanki deweloperskiej na podstawie "wz".

Tylko w Was sołtysach ostatnia nadzieja. Radni niewiele mogą, burmistrz wstrzymał pracę nad planami i spotyka się tylko z wybranymi, a mieszkańcom trudno się sprzeciwić zmasowanej akcji grupy z dużymi pieniędzmi!
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT