LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIBudujemy rowery dla dzieci!
2018-05-23, 12:08

KOMENTARZE: 0

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczął się sezon rowerowy. Szczęśliwi posiadacze dwóch kółek wydobyli swoje pojazdy z garażów i piwnic, a na rowerowych ścieżkach robi się coraz tłoczniej. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na własny wehikuł. Z myślą o nich Galeria Łomianki wraz ze Stowarzyszeniem Mierz Wysoko organizuje wyjątkową akcję budowania rowerów dla najmłodszych potrzebujących. Zbiórka sprzętu już 27 maja.

Idea zdrowego stylu życia i poszanowania środowiska naturalnego jest Galerii Łomianki niezwykle bliska. Ze względu na to, że wielu klientów przyjeżdża do nas na rowerach, przed naszą galerią handlową czekają w sumie 94 miejsca na rowery. W ich pobliżu umieściliśmy samoobsługowe stacje obsługi, gdzie można naprawić jednoślad. Rowerowa pasją chcemy zarażać coraz więcej osób – mówi Dagmara Michalec, Manager ds. Marketingu Galerii Łomianki.

27 maja w Galerii Łomianki odbędzie się wyjątkowa akcja pod hasłem Otwarty Warsztat Rowerowy. W ramach wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka rowerów, a także wszelkiego rodzaju części, akcesoriów i narzędzi rowerowych.
W zamian za okazane dzieciakom serce, Stowarzyszenie Mierz Wysoko poprowadzi tego dnia na terenie Galerii Łomianki mobilny serwis rowerowy, z którego będzie można skorzystać nieodpłatnie. To idealna okazja do wykonania wiosennego przeglądu pojazdu, dokonania drobnych napraw typu - ustawienia hamulców, przerzutek, smarowania łańcucha czy załatania dętki.

Stowarzyszenie Mierz Wysoko wspiera młodych ludzi z Warszawskiej Pragi Północ w wykorzystywaniu ich potencjału i rozwijaniu swoich możliwości. W klubowej piwnicy przy ulicy Brzeskiej prowadzi mini warsztat rowerowy, gdzie dzieci mogą uczyć się majsterkowania, naprawiania rowerów a co niektórzy nawet próbują skręcać swoje własne pojazdy.

Aktualnie możemy pochwalić się rowerem całkowicie złożonym przez naszego podopiecznego - siedemnastoletniego Karola. Rama pozyskana ze starego roweru, używane części w całkiem dobrym stanie podarowane przez serwis rowerowy na Pradze, dużo pasji i ciężkiej pracy Karola i… o jednego szczęśliwego rowerzystę więcej na naszych podwórkach. Rowery trafiły również do Pawła - lat 11 i Dominika - lat 14. Chłopcy podpisali kontrakt, w którym zobowiązali się do oddania rowerów dla innych dzieci w momencie kiedy z nich wyrosną - mówi Emilia Szenderłata ze Stowarzyszenie Mierz Wysoko.Budujemy rowery dla dzieci

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT