LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIRodzinne atrakcje w CH Auchan Łomianki
2017-07-11, 10:36

KOMENTARZE: 0

Rodzinne weekendowe atrakcje – wielki turniej gier planszowych i teatrzyk

Wakacje to czas familijnych zabaw i radości. Nie zabraknie ich z pewnością podczas weekendowych atrakcji, jakie czekają na dzieci 15 i 16 lipca w Centrum Handlowym Auchan Łomianki.

Najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w rozgrywkach i wielkim turnieju gier planszowych oraz zasiądą przed teatralną sceną by obejrzeć bajkę pt. „Dwie Dorotki”.
W dniach 15 i 16 lipca, podczas weekendowej zabawy w Centrum Handlowym Auchan Łomianki każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników popularnych „planszówek” czeka wielki turniej gry pt. „Carcassonne”. Z kolei młodzi wielbiciele teatrzyków z zapałem będą śledzić losy dwóch Dorotek.

Podczas dwudniowej zabawy starsze dzieci oraz ich opiekunowie będą mogli nauczyć się, jak grać w „Cortex Wyzwania”, „Splendor”, „Carcassonne”, „Dobble” czy „Dixit”, a maluchy spróbują swych sił w grach „Przewrotne Motylki” i „Ratuj Króliczki”. W trakcie wielkiego turnieju, który odbędzie się 16 lipca wyłoni się mistrz gry strategicznej pt.„Carcassonne”.

16 lipca najmłodsi wyruszą w teatralną podróż razem z dwoma Dorotkami, które odbywają służbę w domu w którym mieszka Rok wraz ze swoimi dziećmi. Na zakończenie pracy, każda z nich zostanie oceniona za swoje serce, dobroć i pracowitość oraz otrzyma odpowiednią zapłatę. Zabawny, pełny zagadek i wpadających w ucho piosenek, spektakl lalkowy wskaże młodym widzom drogę dobrego postępowania.

Rozgrywki, wielki turniej gier planszowych oraz teatrzyk pt. „Dwie Dorotki” odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Rozgrywki gier planszowych odbędą się w sobotę 15 lipca w godzinach: 14.00-17.00 oraz w niedzielę 16 lipca w trakcie turnieju gry w „Carcassonne”, który będzie trwał od godziny 16.00 do 18.00. Zabawa odbędzie się na placyku przed sklepem „Smyk”. Teatrzyk odbędzie się w niedzielę 16 lipca. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w rozgrywkach, turnieju i przedstawieniu jest bezpłatny.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT