LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGISmakowity Dzień Vege
2016-10-17, 15:34

KOMENTARZE: 0

Wegetarianizm to sposób odżywiania, a dla wielu również styl życia. Wszystkich, którzy chcieliby bliżej poznać zasady tej diety, Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprasza na wyjątkowe vege spotkanie.

W najbliższą sobotę 22 października w pasażu galerii handlowej każdy będzie mógł zasięgnąć porady dietetyka. Podpowie on między innymi, jakie produkty powinny się znaleźć w diecie, jeśli rezygnujemy z mięsa, a także na co zwrócić szczególną uwagę i jak czytać etykiety? W pasażu galerii pojawią się także specjalne stanowiska, przy których odbywać się będą degustacje wegetariańskich produktów, w tym pierogów przyrządzanych na 100 różnych sposobów.

Liczne atrakcje czekać będą także na najmłodszych uczestników spotkania. Maluchy wezmą udział w kreatywnych warsztatach plastycznych, podczas których stworzą warzywne postaci. W ruch pójdą wykałaczki, barwne guziki, wstążeczki oraz oczywiście warzywa. Goście spotkania wezmą również udział w konkursie na plakat promujący wegetarianizm. Każdy uczestnik zabawy nagrodzony zostanie przypomną „Jestem Vege!”, a autorzy najwyżej ocenionych przez jury prac otrzymają upominki.

Smakowity Dzień Vege odbędzie się w sobotę 22 października w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Atrakcje dostępne będą od godziny 11.00 do godziny 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT