LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 25.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZnajdĽ swój styl! Skorzystaj z bezpłatne
2016-09-07, 11:43

KOMENTARZE: 0

Czeka Cię ważne wydarzenie i poszukujesz na nie odpowiedniej kreacji? A może chciałaby¶ znaleĽć dla siebie całkiem nowy styl? Nic trudnego! Od wrze¶nia w Centrum Handlowym Auchan Łomianki dostępna będzie nowa usługa - zakupy pod okiem stylistki. Zapisy na bezpłatne spotkanie s± już dostępne na profilu Centrum Handlowego Auchan na Facebooku.

Jak dobrać kreację do naszej figury, ukryć za pomoc± odpowiednich ubrań nasze słabsze strony, a także jak dobrać ubrania do naszej cery i koloru włosów? Na te i wiele innych pytań, odpowiedĽ znajd± klienci Centrum Handlowego Auchan Łomianki, którzy skorzystaj± z nowej usługi dostępnej w galerii handlowej.

Od 6 wrze¶nia każdy zainteresowany może bowiem skorzystać z pomocy stylistki podczas zakupów w galerii handlowej. Podczas dwugodzinnego spotkania uczestnik wyruszy z ekspertk± na poszukiwanie odpowiedniej kreacji w sklepach dostępnych w Centrum Handlowym Auchan Łomianki, a także uzyska szereg cennych porad.

Bezpłatne spotkanie można już zarezerwować za po¶rednictwem specjalnej aplikacji, która dostępna jest na profilu Centrum Handlowego Auchan Łomianki na Facebooku. Spo¶ród dostępnych w kalendarzu dat i godzin, wystarczy wybrać najbardziej dogodny termin. Na profilu prezentowane będ± również inspiruj±ce wpisy pełne porad oraz przykładowych stylizacji dla dorosłych oraz młodzieży.

Bezpłatne wsparcie stylistki podczas zakupów jest dostępne w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Zapisy na spotkanie przyjmowane s± za po¶rednictwem aplikacji na profilu galerii handlowej: facebook.com/galeria.auchan.lomianki.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum