LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZnajdź swój styl! Skorzystaj z bezpłatne
2016-09-07, 11:43

KOMENTARZE: 0

Czeka Cię ważne wydarzenie i poszukujesz na nie odpowiedniej kreacji? A może chciałabyś znaleźć dla siebie całkiem nowy styl? Nic trudnego! Od września w Centrum Handlowym Auchan Łomianki dostępna będzie nowa usługa - zakupy pod okiem stylistki. Zapisy na bezpłatne spotkanie są już dostępne na profilu Centrum Handlowego Auchan na Facebooku.

Jak dobrać kreację do naszej figury, ukryć za pomocą odpowiednich ubrań nasze słabsze strony, a także jak dobrać ubrania do naszej cery i koloru włosów? Na te i wiele innych pytań, odpowiedź znajdą klienci Centrum Handlowego Auchan Łomianki, którzy skorzystają z nowej usługi dostępnej w galerii handlowej.

Od 6 września każdy zainteresowany może bowiem skorzystać z pomocy stylistki podczas zakupów w galerii handlowej. Podczas dwugodzinnego spotkania uczestnik wyruszy z ekspertką na poszukiwanie odpowiedniej kreacji w sklepach dostępnych w Centrum Handlowym Auchan Łomianki, a także uzyska szereg cennych porad.

Bezpłatne spotkanie można już zarezerwować za pośrednictwem specjalnej aplikacji, która dostępna jest na profilu Centrum Handlowego Auchan Łomianki na Facebooku. Spośród dostępnych w kalendarzu dat i godzin, wystarczy wybrać najbardziej dogodny termin. Na profilu prezentowane będą również inspirujące wpisy pełne porad oraz przykładowych stylizacji dla dorosłych oraz młodzieży.

Bezpłatne wsparcie stylistki podczas zakupów jest dostępne w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Zapisy na spotkanie przyjmowane są za pośrednictwem aplikacji na profilu galerii handlowej: facebook.com/galeria.auchan.lomianki.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT