LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGISierpniowe soboty pełne zdrowia!
2016-08-01, 16:15

KOMENTARZE: 0

Prawidłowa dieta oraz aktywność fizyczna pozwalają zachować umysł i ciało w formie. Jak mądrze się odżywiać i ćwiczyć dowiedzą się goście Centrum Handlowego Auchan Łomianki, gdzie w każdą sobotę sierpnia odbędą się pełne zdrowia spotkania ze specjalistami.

Już w najbliższą sobotę 6 sierpnia dietetyk zdradzi wszystkim zainteresowanym kobietom, jak na sylwetkę wpływają zmiany hormonalne oraz jak prawidłowo stosować suplementy diety, a za pomocą specjalnej wagi każdy będzie mógł wykonać bezpłatną analizę składu ciała. Uczestnicy spotkania skosztują również smacznych potraw zrobionych z produktów niskokalorycznych. Podczas spotkania odbędzie się także trening pt. „Babeczki w formie”, podczas którego zainteresowane panie poznają zestaw ćwiczeń. Spotkanie odbędzie się również 13 sierpnia.

Z kolei 20 sierpnia specjaliści zadbają o dietę przyszłych mam. Podczas spotkania w galerii dietetyk kliniczny poradzi, jak odżywiać się w poszczególnych miesiącach ciąży, a fizjoterapeuta pokaże, jak bezpiecznie ćwiczyć oraz co zrobić, aby po ciąży wrócić szybko do formy. Każdy będzie mógł także wykonać bezpłatną analizę składu ciała.

Ostatnie spotkanie, które odbędzie się 27 sierpnia, poświęcone będzie zdrowiu dzieci. Podczas wydarzenia rodzice dowiedzą się, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka i jak zapobiegać u niego wadom postawy. Najmłodsi wezmą zaś udział w pokazie tanecznym zumby dla dzieci. Nie zabraknie również ciekawych gier i zabaw dla maluchów z nagrodami.

Spotkania pełne zdrowia odbędą się w kolejne soboty 6, 13, 20 i 27 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Atrakcje rozpoczną się o godzinie 12.00 i zakończą o godzinie 15.00. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT