LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

¶roda, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZnajdĽ zaginiony obraz, weĽ udział w grz
2016-06-20, 16:55

KOMENTARZE: 0

Tych, którzy już niedługo rozpoczn± wakacje Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprasza na grę miejsk± – „ZnajdĽ zaginiony obraz”. 27 czerwca o godzinie 11.00 rozpocznie się zabawa, w której młodzież, ich rodzice oraz pracownicy firmy Immochan, która zarz±dza obiektem, wciel± się w poszukiwaczy zaginionych elementów obrazu. Udział w zabawie jest bezpłatny, a zwycięzcy uczestnicy otrzymaj± upominki.

Gra miejska jest popularn± od kilku lat rozrywk±, w której wybrana przestrzeń zamienia się w przestrzeń do rywalizacji, a jej uczestnicy wykonuj± zadania, dzięki którym maj± szanse na wygran±. W pierwszy poniedziałek wakacji Centrum Handlowe Auchan Łomianki zamieni się w „planszę” gry pt. „ZnajdĽ zaginiony obraz”. Uczestnicy podzieleni na sze¶cioosobowe grupy będ± szukać zaginionych elementów obrazu na terenie galerii handlowej i wokół niej.

Której grupie uda się najszybciej znaleĽć wszystkie elementy układanki? Co przedstawia odnaleziony obraz? Tego dowiedz± się wszyscy, którzy wezm± udział w zabawie.

Grę miejsk± poprzedzi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci pt. „Wymy¶lę najfajniejsze miejsce w naszej galerii handlowej”, w ramach którego uczniowie szkoły podstawowej „Nasza Szkoła” z Łomianek mieli zaprezentować, jak ich zdaniem galeria może stać się bardziej ciekawym, przyjaznym miejscem. Na profilu CH Auchan Łomianki w serwisie Facebook można oddawać głosy na poszczególne prace.

- Poprzez różnorodne akcje organizowane w naszej galerii handlowej chcemy wł±czać się w życie lokalnej społeczno¶ci i oprócz zróżnicowanej oferty handlowej, zapewniać rozrywkę, edukację oraz wydarzenia kulturalne. Poprzez wspóln± grę miejsk± oraz konkurs plastyczny chcemy zaprosić naszych go¶ci do wymiany opinii i uwag na temat funkcjonowania naszej galerii handlowej. Mamy również nadzieję na wspaniał± zabawę – mówi Hanna Gailitis, menedżer Centrum Handlowego Auchan Łomianki.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego oraz gra miejska „ZnajdĽ zaginiony obraz” odbęd± się w poniedziałek 27 czerwca w godzinach 11.00-13.30 w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Uczestnicy spotkaj± się na placu eventowym przed salonem H&M. Udział w atrakcjach jest bezpłatny. Aby wzi±ć udział w zabawie należy do 22 czerwca wysłać zgłoszenie na adres creativegame@pracowniagier.com. Swój udział w grze będzie można zgłosić również w dniu wydarzenia, od 10.45 do 11.00. Osoby niepełnoletnie powinny przynie¶ć ze sob± pisemn± zgodę rodziców na udział w grze miejskiej. Jej wzór można znaleĽć na stronie internetowej CH Auchan Łomianki.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu i gry miejskiej można znaleĽć na stronie internetowej www.auchanlomianki.pl. Uczestnicy konkursu plastycznego „Wymy¶lę najfajniejsze miejsce w galerii” powinni zabrać legitymacje szkolne, które pozwol± nam potwierdzić tożsamo¶ć zwycięzcówWnętrze CH Auchan Łomianki

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT