LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIGorsza kategoria
2013-06-26, 12:25

KOMENTARZE: 4

Mieszkam w Dąbrowie na stałe od 3 lat, natomiast znam od dawna i widzę,że mieszkańcy tej części Łomianek są traktowani przez władze jako obywatele drugiej kategorii. Nie mamy kanalizacji,brak zwykłych znaków drogowych,odrapany przystanek, ale najgorsza jest jezdnia ul. Zachodniej.Tyle pieniędzy ile przez te wszystkie lata wydano na łatanie dziur mogłoby spokojnie wystarczyć na budowę nowej drogi. W rej chwili jezdnia wygląda jak ser. W czasie deszczu piesi muszą uciekać przed zalaniem ich przez jadące samochody-a na wysokości Wiosennej wcale nie da się przejść.Władze ograniczyły się do postawienia pachołka,który zniknął po dwóch dniach.Płacimy podatki i też chcemy ładnych latarni,kwiatów i czystości.Może wreszcie ktoś się zastanowi nad problemami Dąbrowy
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Krystyna IP: 194.30.179.*
2013-06-26, 14:45    
Pieniądze z tej drogi zostały zabrane przez Rusieckiego na wymianę lamp na nowe tam gdzie on mieszka. Tam jest pięknie, kosteczka, chodniczki a tu trzeba uważać żeby samochód nas nie ochlapał.
NIEZALOGOWANY: #Rafał_Dąbrowa Leśna IP: 195.238.70.*
2013-06-26, 15:46    
Pani Doroto:
NIKT zdrowo myślący nie będzie robił kompleksowej przebudowy drogi, skoro planuje w najbliższym czasie budować tam sieć wod-kan. Być może na terenach gdzie przewidziano realizację zadania budowy wodociągu i kanalizacji nie będzie remontów poza zwykłym łataniem, aż pobudują. I ja to rozumiem.
A tutaj polecam drobną lekturę, kiedy może się Pani spodziewać koparek. Tylko niech Pani wtedy nie narzeka, bo żeby coś powstało, to trzeba to jakoś zbudować i umieścić w ziemi, a tego bezinwazyjnie się nie da zrealizować.
Ja już się nie mogę doczekać aż zobaczę na mojej ulicy koparki. Utrudnienia będą, ale ja wiem co mnie czeka na końcu - koniec zabawy z szambiarką. Poniżej link do lektury, o której wcześnij wspomniałem. Jest harmonogram prac. Można zadzwonić i zapytać się czy nie ma przesunięć terminów i już Pani wie, kiedy Zachodnią nie pojedzie.
Pozdrowienia z Dąbrowy Leśnej
http://zwik-lomianki.home.pl/www/p2_informacje.php?text=174797888
NIEZALOGOWANY: #serowa droga IP: 194.15.121.*
2013-06-27, 14:42    
Drogi usiane dziurami to powszechne zjawisko na terenie Dąbrowy. Proszę przy okazji spacerów zerknąć na tzw.Prostą 33 z kolejnymi literkami, która prowadzi do opaski przy Kolejowej. Nierówna, dziurawa, od połowy błotnista na okrągło, z zapadającymi się studzienkami, brakuje nawet wyłazów. Do ulicy Kolejowej po deszczu a nawet kilka dni później nie da sie przejść pieszo. Deweloper postawił osiedle, wziął pieniądze i wypiął się na mieszkańców. Żałosne!!!!!!!!!!!!
2013-07-27, 15:21    
No i jak chyba coś się zmieniło. Zachodnia trochę połatana? Jak widać urzędnicy czytają komentarze :) Moc mediów jest zdumiewająca.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT