LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIBezpłatne warsztaty językowe dla dzieci
2016-05-09, 13:20

KOMENTARZE: 0

Podstawowe zwroty dotyczące ludzkiego ciała, zwierząt oraz zainteresowań będą mogły poznać wszystkie maluchy, które przyłączą się do cyklu 5 piątkowych spotkań językowych w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Pierwsze zajęcia pod hasłem „Angielskie piątki z Teddy Eddie” odbędą się już 13 maja. Wstęp wolny!

Nauka języka angielskiego wcale nie musi być nudna! Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które wezmą udział w cyklu spotkań językowych w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Dzięki licznym zabawom czy piosenkom, mali uczniowie łatwiej zapamiętają słówka oraz wyrażenia w obcym języku. Zajęcia poprowadzą doświadczeni lektorzy, którzy na tych wyjątkowych lekcjach zapewnią pełną pozytywnej energii atmosferę.

Podczas pięciu zajęć maluchy w wieku od 3 do 6 lat poznają praktyczne słownictwo związane z częściami ciała (13 maja i 3 czerwca), dowiedzą się, jak opowiedzieć o swoim hobby (20 maja, 10 czerwca), a także porozmawiają o zwierzętach (27 maja). Na uczestników zajęć czeka wiele zabawnych piosenek oraz zgadywanek.

Zajęcia językowe na wesoło odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Pierwsze spotkanie rozpocznie się w piątek 13 maja o godzinie 17.45 i potrwa do godziny 18.10. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT