LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZbudujmy wspólnie hotel dla małych zwier
2016-05-06, 07:43

KOMENTARZE: 2

Już w najbliższy piątek 6 maja Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprasza wszystkich uczniów na wspólne budowanie hotelu dla ptaków i owadów. To kolejny etap stworzenia miejskiego azylu dla małych zwierzątek, który powstanie na terenie CH Auchan.

Pierwszy etap budowy miejskiego azylu dla małych zwierzątek rozpoczął się 29 kwietnia na terenie CH Auchan, a udział w nim wzięli uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Moja Szkoła" w Łomiankach. Wspólne kopanie i grabienie miejsca na azyl sprawiło uczestnikom sporo radości. Kolejny etap lokalnej, ekologicznej inwestycji to budowa hotelu dla owadów zapylających, która odbędzie się 6 maja.

Na wszystkie dzieci z łomiankowskich szkół oraz z przedszkoli czeka mnóstwo dobrej zabawy. Warto połączyć siły, by stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie ptaki i owady będą mogły bezpiecznie żyć i rozmnażać się w idealnych warunkach, mimo że jesteśmy w mieście.

- Wszelkie akcje mające na celu promocję ekologii i zachęcające dzieci do mądrych zabaw na dworze są dla nas bardzo ważne i z radością się w nie angażujemy. Widzimy, że dzieci z Łomianek zamiast siedzieć przed telewizorem czy grać w gry komputerowe, chętnie biorą udział w wydarzeniach, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Zapraszamy wszystkie dzieci z Łomianek i okolic do wspólnej zabawy w pożytecznym celu - mówi Dagmara Michalec, manager ds. marketingu CH Auchan Łomianki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Organizatorami wydarzenia są CH Auchan, Fundacja Promocji Rekreacji "KIM" i Moja Szkoła.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Piotr IP: 163.172.129.*
2016-05-06, 12:22    
Czytałem o tym pomyśle w gazecie Info Łomianki. Szkoda, że wcześniej nie wrzuciliście tej informacji, bo akurat miałem dziś wolny dzień z synem, a podejrzewam, że już po budowaniu.
NIEZALOGOWANY: #mama mama IP: 79.185.171.*
2016-05-07, 00:53    
Fajny hotel stoi na placu zabaw przy Akacjowej! Ciekawe kiedy się tam zadomowią pierwsi goście :)
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT