LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 12.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGI"prace przy budowie instalacji wod-kan
2015-04-13, 22:08

KOMENTARZE: 2

Od kilku miesiecy borykamy się z bałaganem związanym z pracami przy sieci wodno-kanalizacyjnej. Cierpliwie znosiliśmy te niedogodności choć z coraz większym zdziwieniem obserwowaliśmy sposób w jaki odbywały się te prace. Wykopywano i zakopywano dziury w trawnikach przed naszymi posesjami, przed naszą posesją zerwano kabel telefoniczny, który zaklajstrowano prowizorycznie i pozostawiono w rozkopanej dziurze.Zerwano asfalt z ulicy czego skutkami są dziury zagrażające uszkodzeniami samochodów oraz tumany kurzu i hałas. Prace zostały przerwane. DLACZEGO? Przed naszym domem pozostł krajobraz księżycowy. Na nasze reklamacje poradzono nam, abyśmy wzięli grabki i sobie wyrównali. Przypominamy, że trawnik przed naszą posesją należy do gminy, która nigdy nie zainteresowała się o jego stanem. To my mieszkańcy dbaliśmy o jego wygląd nie szczędząc kosztów i pracy. W związku z tym pytamy kiedy wreszcie skonczy się ten bałagan i oczekujemy, ze trawniki przy ulicy Zachodniej zostaną przywrócone do stanu sprzed rozpoczęcia robót.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Pola IP: 5.172.252.*
2015-04-14, 11:51    
Sposób prowadzenia prac obnaża to gdzie władza ma mieszkańców. Sweet focie w trybunie łomiankowskiej nie pokazują spustoszenia z ktorym zostawia się mieszkańców.
NIEZALOGOWANY: #Obserwator 2 IP: 83.6.2.*
2015-04-17, 20:58    
Dobry wieczór Pani Grażyno,
- nic ująć, nic dodać. Organizacja prac jest fatalna. Mamy przecież porównanie z innymi ekipami fachowców, nawet tymi z pierwszej kadencji DąbRusa.
Problem polega na tym, że mieliśmy rok wyborczy i wygląda na to, że zadecydowała chęć pokazania się wszędzie - oby tylko wszystkim pokazać - pracujemy także na PAŃSTWA ulicy.
Czy szybciej wykonuje się prace idąc konsekwentnie, ale zamykając kolejne pętle-obwody (np. idąc wzdłuż kanału spławnego lub ciśnieniowego), czy zdemolować całą miejscowość, wracać po kilka razy z ekipami, a następnie płacić kolosalne pieniądze za dodatkowe ekipy ?
Osobną sprawą jest odbudowa ulic i naprawa zdewastowanych urządzeń gazowych (czopy, sięgacze zaworów) - wszystko do czasu: albo stanie się nieszczęście i będzie buuuum, albo mieszkańcy wezwą pogotowie gazowe, policję i sporządzą zawiadomienie o spowodowaniu zagrożenia. O ile nam (nie piszę we własnym tylko imieniu) wiadomo, to Panowie wykonawcy i Panowie ze ZWiKu nic sobie nie robią z tego.
Kto na to pozwala ???
Pozdrawiam, Obserwator 2.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT