LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

¶roda, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIObiecajmy im co¶ więcej.
2014-09-16, 22:35

KOMENTARZE: 2


Nasze Laboratorium bada hipotezę o eskalacji obietnic D±brorusa składanych Pani Razem i Całemu Towarzystwu. Okazuje się, że nasz tekst pt S7 dla Kurników Razem miał pewne praktyczne znaczenie, co nas cieszy, bo nic tak dobrze nie rozwija abstrakcyjnych teorii, jak wdrażanie w praktyce. Patrz link http://www.lomianki.info/moje_lomianki.php?nr=260
Przypominamy - gdy okazało się, iż z trasa S7 pod Puszcz± może być klopsem przez kolejne 20 lat, Dobrotliwy Ło¶ zaproponował, aby choć ekrany wywalczyć, bo to ochroni Kurniki Razem przed atakami rysi z Puszczy.
- Co im teraz obiecasz ? – zapytał Ło¶ poprawiaj±c skromne zielone wdzianko – Przecież oni uważaj±, że po wygranych wyborach uchwal± sami ze sob± i z Tob± plan miejscowy z prawem do zabudowy na malutkich działkach, że ich tereny stan± się po prostu budowlane, że warto¶ć ich gruntów……
- Przestań gadać głupoty ! - D±brorus energicznie zgasił Łosia.
– Ja im mogę teraz wszystko obiecać, nawet to, że specjalnie do każdej działki, tej malutkiej i drogiej po odrolnieniu, salon znanej marki niemieckich samochodów działaj±cy w Miasteczku, zaoferuje auto na dwóch kołach !! Rozumiesz, taniej będzie, a co marka, to marka i ona się na to złapie, bo we wszystko uwierzy, a na autach się nie zna. Przecież uwierzyła w S7 na Kolejowej.
- Co Ty opowiadasz, nie ma aut na dwóch kołach. To s± motocykle, a nie samochody. W dodatku ta marka nie produkuje motocykli. Motocykle, owszem zupełnie inny znany niemiecki koncern produkuje, a do tego w Miasteczku jeszcze jest nieobecny. - Łosiu, jak mówię, że obiecam, to obiecam. Pani Razem ma jedynie w to uwierzyć, nakręcić się, działać jak moje zombie i koniec. Ma dzielnie dla nas walczyć, biegać, zagryzać kogo się da politycznie.
- A co będzie potem, po wygranych wyborach? Ona się po prostu przed ludĽmi o¶mieszy. Żal mi jej, bom jest Ło¶ Dobrotliwy i poczciwy taki….
- Po wyborach, to ja się j± zapytam, gdzie miała rozum, żeby w takie głupoty wierzyć. Co mnie z reszt± oni wszyscy będ± obchodzić PO WYBORACH. Nie widziałe¶ jak gładko wy¶lizgałem Bodzia ?
Ło¶ zasmucił się trochę, bo pomy¶lał, co z nim będzie PO WYBORACH.
Laboratorium Łomianki życzy wszystkim dobrej nocy i zaleca zachowanie umiaru w wyborczych akcjach i obietnicach. Wszak jedno macie Państwo nazwisko do stracenia.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Gapcia IP: 178.36.4.*
2014-09-17, 16:22    
No i mamy kolejny supermarket. Piękny rysuje się dzień jutrzejszy pod rz±dami obu marketowców czyli D±browskiego i Rusieckiego.
NIEZALOGOWANY: #Witold Prawda IP: 83.24.54.*
2014-09-19, 17:28    
Kolejny super market dzięki uchwalonym w 2008r miejscowym planom zagospodarowania przestrzennego, o ile dobrze pamiętam w 2008r Łomiankami rz±dził inny Burmistrz...Pan Wiesław Pszczółkowski, któremu mieszkańcy Łomianek w wyborach pod koniec 2010r pokazali czerwon± kartkę...Plany miejscowe dzięki,którym można budowac market przy Podle¶nej były uchwalona za Pana Pszczółkowskiego (obecnego kandydata na Burmistrza)...
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT