LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 25.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIObiecajmy im coś więcej.
2014-09-16, 22:35

KOMENTARZE: 2


Nasze Laboratorium bada hipotezę o eskalacji obietnic Dąbrorusa składanych Pani Razem i Całemu Towarzystwu. Okazuje się, że nasz tekst pt S7 dla Kurników Razem miał pewne praktyczne znaczenie, co nas cieszy, bo nic tak dobrze nie rozwija abstrakcyjnych teorii, jak wdrażanie w praktyce. Patrz link http://www.lomianki.info/moje_lomianki.php?nr=260
Przypominamy - gdy okazało się, iż z trasa S7 pod Puszczą może być klopsem przez kolejne 20 lat, Dobrotliwy Łoś zaproponował, aby choć ekrany wywalczyć, bo to ochroni Kurniki Razem przed atakami rysi z Puszczy.
- Co im teraz obiecasz ? – zapytał Łoś poprawiając skromne zielone wdzianko – Przecież oni uważają, że po wygranych wyborach uchwalą sami ze sobą i z Tobą plan miejscowy z prawem do zabudowy na malutkich działkach, że ich tereny staną się po prostu budowlane, że wartość ich gruntów……
- Przestań gadać głupoty ! - Dąbrorus energicznie zgasił Łosia.
– Ja im mogę teraz wszystko obiecać, nawet to, że specjalnie do każdej działki, tej malutkiej i drogiej po odrolnieniu, salon znanej marki niemieckich samochodów działający w Miasteczku, zaoferuje auto na dwóch kołach !! Rozumiesz, taniej będzie, a co marka, to marka i ona się na to złapie, bo we wszystko uwierzy, a na autach się nie zna. Przecież uwierzyła w S7 na Kolejowej.
- Co Ty opowiadasz, nie ma aut na dwóch kołach. To są motocykle, a nie samochody. W dodatku ta marka nie produkuje motocykli. Motocykle, owszem zupełnie inny znany niemiecki koncern produkuje, a do tego w Miasteczku jeszcze jest nieobecny. - Łosiu, jak mówię, że obiecam, to obiecam. Pani Razem ma jedynie w to uwierzyć, nakręcić się, działać jak moje zombie i koniec. Ma dzielnie dla nas walczyć, biegać, zagryzać kogo się da politycznie.
- A co będzie potem, po wygranych wyborach? Ona się po prostu przed ludźmi ośmieszy. Żal mi jej, bom jest Łoś Dobrotliwy i poczciwy taki….
- Po wyborach, to ja się ją zapytam, gdzie miała rozum, żeby w takie głupoty wierzyć. Co mnie z resztą oni wszyscy będą obchodzić PO WYBORACH. Nie widziałeś jak gładko wyślizgałem Bodzia ?
Łoś zasmucił się trochę, bo pomyślał, co z nim będzie PO WYBORACH.
Laboratorium Łomianki życzy wszystkim dobrej nocy i zaleca zachowanie umiaru w wyborczych akcjach i obietnicach. Wszak jedno macie Państwo nazwisko do stracenia.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Gapcia IP: 178.36.4.*
2014-09-17, 16:22    
No i mamy kolejny supermarket. Piękny rysuje się dzień jutrzejszy pod rządami obu marketowców czyli Dąbrowskiego i Rusieckiego.
NIEZALOGOWANY: #Witold Prawda IP: 83.24.54.*
2014-09-19, 17:28    
Kolejny super market dzięki uchwalonym w 2008r miejscowym planom zagospodarowania przestrzennego, o ile dobrze pamiętam w 2008r Łomiankami rządził inny Burmistrz...Pan Wiesław Pszczółkowski, któremu mieszkańcy Łomianek w wyborach pod koniec 2010r pokazali czerwoną kartkę...Plany miejscowe dzięki,którym można budowac market przy Podleśnej były uchwalona za Pana Pszczółkowskiego (obecnego kandydata na Burmistrza)...
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum