LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 15.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGINo bo nie pod patronatem :(
2014-09-07, 00:43

KOMENTARZE: 7

Znowu impreza organizowana przez mieszkańców i znowu utrudniona dystrybucja informacji o niej.
Po tym jak ogłoszenie o Pikniku w Dąbrowie Zachodniej nie zostało (mimo, że miało być) zamieszczone w gazecie kontrolowanej przez władzę, teraz na tablicach (też kontrolowanych przez władzę) plakat został tak powieszony aby nie można było się dowiedzieć o co chodzi.

Po co takie akcje? Komu przeszkadzają imprezy organizowane przez mieszkańców? Czy można już informować tylko o impreza "pod patronatem burmistrza Tomasza Dąbrowskiego"?


Tak wyglądają tablice osiedlowe w Dąbrowie Zachodniej :(

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #spiseg IP: 213.241.41.*
2014-09-10, 09:57    
a czy przypadkiem nie zostało powieszone obwieszczenie tak, ponieważ nie było już tam miejsca? Chore jest to, że wszędzie doszukujecie się spisku
NIEZALOGOWANY: #wielbiciel Dąbrowy IP: 95.211.184.*
2014-09-10, 13:24    
Tak, tak, oczywiście :) W gazłomie też nie było miejsca na zamieszczenia plakatu o Pikniku, mimo, że miał zostać wydrukowany.
Komu ten kit wciskasz kolego PR. Widać na odległość, że to celowe działanie. Że celowo utrudniasz.
Już wiele osób cię poznało z tej strony. Żałosne.

Jednak jak widać jedno ogłoszenie w Info oraz to, że sąsiad sąsiadowi przekazał informacje o Pikniku wystarczyło aby przyszło ponad 1000 osób.
Wam to nie pasuje i obrażacie organizatorów na swojej stronie internetowej za którą odpowiada burmistrz Dąbrowski.
Jak daleko się posuniecie w negowaniu wszystkiego co jest od was niezależne?

Ja osobiście mam nadzieję, że ta absurdalna sytuacja, kiedy władza jest przeciw mieszkańcom się skończy jeszcze w tym roku.
2014-09-10, 20:08    
#Spiseg. A nie można było przy braku miejsca ścisnąć trochę plakaty o boksie i rowerach? Na pewno było można, tylko trzeba było chcieć ;) Zabrakło czyjejś dobrej woli, bo mam nadzieję, że nie była to czysto zła wola - jeszcze mi trochę naiwności zostało i nie mogę uwierzyć, że można być tak świadomie perfidnym.
A co do relacji na stronie urzędowej z pikniku.... brak komentarza po prostu :(
NIEZALOGOWANY: #Gas IP: 178.42.60.*
2014-09-10, 22:04    
Dodam jeszcze odnośnie... - Pamiętajcie proszę urzędasy , że wasza powierzchnia reklamowa - to aż 2/3 tablicy osiedlowej!
Więc zostawcie tą 1/3 dla OGŁOSZEŃ OSIEDLOWYCH!
Obwieszczenia i inne "Patronaty" - wieszajcie na swojej 2/3...
(...jego mać...)!
NIEZALOGOWANY: #jeserek IP: 37.248.254.*
2014-09-17, 21:13    
Cała tablica zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z XII-2014R powinna być do dyspozycji Osiedli i Sołectw. Urząd uchwały RM ma dokładnie gdzieś i stosuje zasadę wolność Tomku w swoim domku.
Jeszcze raz podkreślę, że prawo miejscowe powinno być świętością i to jak najstaranniej respektowane szczególnie przez przedstawicieli władzy wykonawczej. Może burmistrz nie bardzo jarzy czym jest prawo miejscowe i dobry przykład. Pierwszego września, zaraz po zakończeniu uroczystości przy pomniku burmistrz na oczach dzieci przebiegał przez ulicę stwarzając zagrożenie wypadkowe jak i dając zły przykład zebranym uczniom. Takie zachowania są chyba normalką dla panującej władzy i osób bliskich tym kręgom. Kilkakrotnie widziałem w/w przebiegających przez ulicę Warszawską na wysokości Urzędu. Szczyt to możnowładztwa, pychy czy może durne przyzwyczajenie.
NIEZALOGOWANY: #Szybka i bezpieczna oferta kredytowa IP: 212.7.216.*
2020-07-01, 22:03    
Witaj, czy naprawdę potrzebujesz finansowania i pożyczek, aby dokończyć swoje projekty, domy, biznes, zakup ziemi, nieruchomości? dostępne jest rozwiązanie pożyczki. zapewniamy szybką pożyczkę w ciągu 24 godzin przelewem bankowym na twoje konto. Kwota pożyczki wynosi od 10 000 do 800 000 000 PLN, a oprocentowanie wynosi 3%. Spłata pożyczki rozpoczyna się za 1-30 lat. Jeśli naprawdę potrzebujesz poważnej i pilnej pożyczki, skontaktuj się z nami teraz, a będziesz zadowolony, TYLKO kontakt: stevesalvatore132@gmail.com
NIEZALOGOWANY: #Marek Peikert IP: 129.205.124.*
2020-10-06, 22:28    
Udzielamy krótkoterminowych i długoterminowych pożyczek bez zabezpieczenia nieruchomości. Zapewniamy konsolidację niekorzystnych kredytów bez zabezpieczenia nieruchomości. Płacimy za przejęcia nieruchomości. Niezobowiązująco i bezpłatnie przygotujemy propozycję rozwiązania Twojej sytuacji finansowej. Musisz pożyczyć mniejszą lub większą kwotę, zapłacić za przejęcie, zwiększyć swój kredyt hipoteczny, skontaktuj się z nami. Udzielamy również pożyczek osobom po niewypłacalności marekpeik57@gmail.com
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT