LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGI76 Łom-Piong – Psucie przez naprawianie
2014-05-22, 10:06

KOMENTARZE: 5

Umiłowany Przywódca nie ma zbyt dużego pojęcia o sprawach swego miasteczka. Wie kogo można zapytać, kiedy trzeba podjąć decyzję i to mu wystarcza. Coraz rzadziej występuje też publicznie, bo z żadnej takiej obecności nic dobrego nie wynika. Co innego orędzia, laudacje i wzniosłe mowy. Nadworny pisarz przygotowuje tekst i sprawa załatwiona.
Umiłowany Przywódca mimo, iż niezbyt wiele wie o miasteczku, wie z całą pewnością, że jest najlepszym z przywódców. Wiedzę tą przekazuje wszystkim interesantom i napotkanym rozmówcom, no bo jak tu nie dzielić się z bliźnimi tak dobrą nowiną. Do takich rozmów nie pasuje surowa pryncypialność, dbanie o wyższe cele, wizję całości czy cokolwiek co zakłóca prosty i spontaniczny bieg myśli. Co bystrzejsi mieszkańcy już zauważyli, że Umiłowany Przywódca nie lubi odmawiać. Walą więc do niego tłumnie, wychwalają w rozmowie jego przymioty i wychodzą zadowoleni. Część z tych decyzji nigdy nie wchodzi w życie ale niektóre tak. Można sobie załatwić budowę domu zagradzającego przejazd, asfalt na ślepej ulicy czy finansowanie nikomu nie potrzebnej książki.
Miasteczko się rozwija, statystyki są w porządku, tylko jakiś ten rozwój taki mało rozwojowy.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #po co takie bzdury pisać IP: 89.69.84.*
2014-06-04, 11:12    
Rzeczywiście ten rozwój jakiś taki mało rozwojowy. Lepiej było jak ekipa Pszczółkowskiego wzięła kredyt na barki nas wszystkich i tuż przed wyborami wyremontowała kawałek Warszawskiej oraz kupiła kilka autobusów. Bardzo się cieszymy z tego, że do tej pory za to płacimy. A może porównajmy co udało się zrobić tamtej władzy przez kilka lat z dokonaniami obecnej. Bo to, że obecni nie robią pokazówki z budowaniem tuż przed wyborami to też ich wada rozumiem ? Czemu została wyremontowana Warszawska ? Bo syn radnego Rusinka zahaczył o płytę chodnikową i sobie rozciął skórkę na kolanku ! To był moment przełomowy, by zrobić remont, aby synek się nie obalał. Na jednym z osiedli też powstało boisko za pieniążki publiczne, jak myślicie kto tam mieszka ?
NIEZALOGOWANY: #gucio IP: 31.61.130.*
2014-06-16, 15:03    
Nic sami zrobić nie potrafili, ale krytykują ludzi, którzy nadrabiają w tempie ekspresowym zaległości po poprzednich ekipach.
NIEZALOGOWANY: #czasnazmiany IP: 109.241.121.*
2014-06-21, 14:00    
Łomiankami przez 20 lat rządzi ta sama klika (min.radni Grącki, Berger). Efekty ich "pracy" każdy widzi. Małe miasteczka mają kanalizację,oświetlenie, chodniki, wszystko można załatwić prosto i szybko. A w Łomiankach wszystko szło jak po grudzie.Zam infrastruktury zadłużono gminę i wybudowano ICDS wielokrotnie drożej niż identyczne obiekty w innych miastach. Ale ta sprawa to zadanie dla CBA.Burmistrz Dąbrowski jest s układu i dlatego na niego są nieustanne ataki. Co zmieniło się za obecnego burmistrza każdy może sam ocenić, Ludzie widzą i oceniają. A klika przyspawana do stołków nie może znieść, że ich czas się kończy. Ludzie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i powiedzieli dość. O "dokonaniach" naszych radnych w ciągu 20 lat czytaj dalej lomiankiraze
NIEZALOGOWANY: #nie widzę zmian na lerpsze IP: 83.24.53.*
2014-06-30, 22:46    
Nie mogę doczekać się wyborów i zmiany kolegium burmistrzowskiego.Ta ekipa potrafi tylko wprowadzać zamieszanie,upokarzać ludzi,a zadania ważne nie są realizowane.
NIEZALOGOWANY: ##Lemur IP: 31.61.128.*
2014-07-01, 12:33    
#nie widzę zmian na lerpsze /// Drogi Radny, oczywiście, że nie widzisz. Przydałaby Ci się jeszcze większa dieta, wtedy Tobie i Twojej rodzinie byłoby lepiej.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT