LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGI72 Łom-Piong – światowa sława
2014-04-07, 00:51

KOMENTARZE: 0

Łom-Piong jest światowym centrum wszystkiego. Tu pod patronatem Umiłowanego Przywódcy odbyła się światowa inauguracja Partii Przedsiębiorczych Inaczej. Jak można było się dowiedzieć z naszego organu, wydarzenie to wstrząsnęło światem. A Łom-Piong jest kolebką przedsiębiorczości.
Tu także odbyła się ogromna konferencja, która zgromadziła nie tylko zaprowadzone tam klasy szkolne ale także kilku rodziców. Domorośli naukowcy rozwinęli tam przełomowe naukowe teorie na temat szkodliwości Kitty Cat a inny luminarz nauki już niemal doktoryzował się na teorii zaniku mózgu pod wpływem Harego Potera.
Na światowe wyżyny wzbił się jednak Łom-Piong organizując Światowy Kongres 8 Twórców Kultury. Dużym nakładem środków sprowadzono do miasteczka przedstawicieli różnych nacji. Zgromadzeni jednogłośnie uznali, że najbardziej kulturalne na świecie jest miasteczko Łom-Piong a człowiek, który wsławił się niczym nie uzasadnionym zamknięciem Domu Kultu, uznany został za największego światowego krzewiciela kultury. Uroczystość stała się okazją do wygłoszenia hymnów pochwalnych na rzecz Umiłowanego Przywódcy, jego zastępcy, jego sekretarki i jego wszystkich krewnych i znajomych.
Podobno światowe media pełne były zachwytów nad dziełem Umiłowanego Przywódcy. Ich echo niosło się po szerokim świecie, dziwnym trafem ominęło jednak umysły mieszkańców miasteczka, którzy swoje jednak wiedzieli.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT