LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIS7 dla kurników Razem
2014-04-01, 21:42

KOMENTARZE: 5

Witam Państwa w ten pogodny, słoneczny dzień 1 kwietnia 2014r.
Obserwator 2 właśnie przekazał naszemu Laboratorium dzisiejsze wiadomości z Łom-Piong Urzędu:

- Od samego rana w gabinetach panuje wprost niezwykłe ożywienie. PioRus biega z wypiekami na twarzy, zaalarmowany przybył Senior. Ale to Łoś w zielonym garniturku był pierwszy, to on przyniósł rewelacyjne wiadomości wprost od Ekologów. Wszyscy wpadli do szefa, który natychmiast zamienił się w Dąbrorusa.
- Koniecznie musimy zorganizować w tej sprawie konferencję z Kampinoskim Parkiem Narodowym, z samą Dyrekcją i zaprosić dużo mieszkańców.
- Tak, tak, niech nasz Łoś się tym zajmie i dalej sprawę załatwia. Powiedz dokładnie o co chodzi.
- Szefie, dzisiaj rano okazało się, że mamy dodatkowy wspaniały argument za budową NATYCHMIAST trasy S7 pod Puszczą! Nie dość, że obroni ona Puszczę przed ludźmi i nie będą się pętać gdzie nie potrzeba, to jeszcze obronimy naszych drogich Wyborców przed Puszczą !!
- Coś ty, jak w dramacie Makbet, kto uwierzy, że las nas zaatakuje ?
- Nie, po prostu w Puszczy mieszkają rysie, bardzo się rozmnożyły, rozumiesz, takie dzikie koty. Jak będzie trasa, to one nie będą atakować kurników w Łom-Piong, nie będą dusić kur naszego elektoratu. Rozumiesz ? Mamy nowe wspaniałe hasło: Stop rysiom z Kampinosu ! - Organizujemy nowe stowarzyszenie „Kurniki Razem”, albo może „Ocalmy nasze kurczaki” - wykrzyknął PioRus i Łoś.
- Racja, wszystkie kury są nasze, a najważniejsze te kurniki naszych wyborców, masz rację Łosiu.
- Zadzwońmy do Pani Razem, niech już działa, umawiajmy termin konferencji, zaproś telewizję, szykuj ulotki !! Tak dla S7 pod Puszczą, stop dzikim rysiom z Kampinosu. Chcemy nowoczesności i postępu, popieramy rozwój. A przy okazji dbajmy o bezpieczeństwo naszych kurczaków, modernizacja Kolejowej tego nie zapewni, wyborcy pójdą z nami.
- Głosujcie na nas, my obronimy Wasze kurniki !! – Hasła do ulotki wprost same się nasuwały Seniorowi, PioRusowi i Łosiowi.
Dąbrorus był wzruszony ich chęcią walki.
- Tak, to jest wspaniały temat, teraz nikt nie powie, że chodzi o odrolnienie naszych działek, przecież walczymy o kury elektoratu.
- Słuchajcie, słuchajcie, a jak nie zechcą tej cholernej trasy zbudować szybciej niż za 20 lat, to co my wtedy powiemy Wyborcom?? - przytomnie zaskrzypiał Senior.
- No, wtedy Pani Razem zalobbuje żeby chociaż ekrany postawili, zwołamy kolejną debatę, ogłosimy wielki czyn społeczny. Przecież wysokie ekrany też mogą obronić nas przed rysiami z puszczy. Okoliczne samorządy poprą nas z pewnością. No, może z Młocinami będzie gorzej, bo tam kur nie trzymają, mogą tym razem spasować, odniosą się bez entuzjazmu….
- Coś ty, nawet bez Młocin pokażemy jak wiele możemy razem z Razem zrobić dla elektoratu, który nas z pewnością doceni przy urnach.
- No tak, ale może jednak poczekajmy, może nie dzisiaj, bo, eee - wiesz ta data może zostać źle zrozumiana. Może ekolodzy mnie akurat dzisiaj podpuścili ?? - zauważył dobrotliwie Łoś patrząc na Dąbrorusa swymi okrągłymi, poczciwymi oczami.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #xyz IP: 95.49.242.*
2014-04-02, 00:12    
O naszym miasteczku napisano już nieprzebrane ilości tekstów, skarg i pełnych oburzenia analiz. Nic jednak nie jest tak adekwatne jak czysty pure nonsense.
Pod dobrą datą tą całą menażerię nawet da się lubić. Gorzej jak się skończy pierwszy kwietnia i trzeba będzie wrócić do nieliterackiej rzeczywistości.
NIEZALOGOWANY: #Ubawiony IP: 178.42.108.*
2014-04-02, 10:36    
Gratuluję prima aprilisowego poczucia humoru, chociaż tematyka wcale nie jest zabawna. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wpisy w tym klimacie.
NIEZALOGOWANY: #znudzony laboratorium IP: 5.172.252.*
2014-04-02, 17:06    
Nudne i mało zrozumiałe te przepychanki. Już chyba tylko sam autor wie o co chodzi. Nic nie wnoszący przekaz tak samo jak ten od lomiankirazem.
NIEZALOGOWANY: #trzeźwy IP: 83.31.44.*
2014-04-06, 22:22    
Przed pisaniem kolejnych odcinków proponuję mniej wina do kolacji...
NIEZALOGOWANY: #Obserwator 2 IP: 95.49.223.*
2014-04-07, 08:48    
In vino veritas, in aqua sanitas.
W winie prawda, w wodzie zdrowie.
Dziękuję za zaszczytne przypuszczenie. Jak rozumiem trzeźwy doszedł do wniosku, że po winie odchodzimy do prawdy o naszym Miasteczku.
Dalsza część łacińskiego przysłowia (w wodzie zdrowie) nawiązuje wprost do Dogmatu o niezatapialności Łomianek. Proszę o kolejne wypowiedzi.
Ale ogólnie pudło, bo ja akurat jestem abstynentem.

Pozdrawiam, Obserwator 2.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT