LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

¶roda, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGI69 Łom-Piong – Nowa teoria PR
2014-03-16, 23:16

KOMENTARZE: 0

Na naradzie w Synferopolu zebrało się dowództwo spontanicznych ruchów oddolnych i ich patronów by ustalić strategię działania na najbliższy czas. Szczególnie ciekawe były ustalenia zespołu do spraw PR.
Zebrani zastanawiali się jak, wobec natrętnego wpychania wszędzie nosa przez zagraniczne media, będzie można dalej załatwiać interesy dla swoich.
Nowa koncepcja PR wymaga więcej pracy ale powinna dać efekty. Je¶li chcemy komu¶ co¶ załatwić, co jest sprzeczne z interesem wielu ludzi, trzeba powołać stowarzyszenie. Pieni±dze przeznaczone na łapówki trzeba podzielić na pół. Połowa idzie tam gdzie zawsze a druga finansuje stowarzyszenie. Rzecz oczywi¶cie udaje się tylko w miejscach gdzie nie ma pełnej swobody informacji, ale z tym przecież nie będzie problemu. Stowarzyszenie inwestuje w zmasowan± reklamę, przyci±ga ludzi albo obietnicami albo szerzeniem strachu przed jakimi¶ zagrożeniami. Organizatorzy dbaj± o to by ruch nie wymkn±ł się spod kontroli i nie zacz±ł podnosić nieplanowanych postulatów. Celem mitingów i debat jest ogłoszenie za po¶rednictwem kontrolowanych mediów, że to co mówili organizatorzy jest postulatem wszystkich obywateli. Teraz władza może spokojnie załatwiać małym grupkom ich interesy, bo przecież s± to już ż±dania społeczeństwa.
Na koniec zebrani przez aklamację przyjęli postulat zgłoszony przez go¶ci z miasteczka Łom-Piong, by więcej nie używać bezsensownej zachodniej nazwy PR i od dzi¶ to działanie nazywać PiRus.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT