LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKilka dni temu o tym się mówiło
2014-01-21, 22:32

KOMENTARZE: 1

Kilka dni temu krążyły plotki, opowiadane zwłaszcza w okolicach Łomianek Pawłowo o zwłokach znalezionych przy ulicy Spokojnej. Zdaje się, że to jest wyjaśnienie sprawy:

* * *

Dyżurny komendy policji w Starych Babicach pod Warszawą został powiadomiony o odnalezieniu zwłok mężczyzny. Na miejsce natychmiast wysłał patrol mundurowych. Ciało leżało w okolicy wału powodziowego w Łomiankach. Funkcjonariusze stwierdzili na nim liczne obrażenia świadczące o tym, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Na miejsce natychmiast wezwano grupę operacyjno-dochodzeniową. Powiadomiono również prokuratora, który zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Okazało się, że mężczyzna od kilku dni był poszukiwany przez stołecznych policjantów jako osoba zaginiona.

Śledczy ze Starych Babic rozpoczęli ustalenie sprawców brutalnego zabójstwa. Ich działania operacyjne szybko przyniosły efekty. Kryminalni już kilka godzin później zatrzymali w Warszawie do wyjaśnienia cztery osoby podejrzewane o dokonanie zabójstwa. Wśród nich był 21-letni Daniel A. i 26-letni Rafał F., którzy są podejrzewani o dokonanie tej zbrodni. Następnego dnia policjanci zatrzymali trzeciego sprawcę - 35-letniego Rafała C.

Cała trójka została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej Warszawa - Żoliborz, gdzie prokurator przedstawił im zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, działając wspólnie i w porozumieniu. - Zwłoki mężczyzny były zmasakrowane. Na ciele znaleziono liczne obrażenia. Jak ustaliliśmy, sprawcy zadawali mu ciosy różnymi narzędziami, m.in. nożem, metalowym prętem, wiatrówką - mówi Onetowi Katarzyna Szyfer, szefowa Prokuratury Rejonowej Warszawa - Żoliborz.

Daniel A., Rafał F. i Rafał C. stanęli przed sądem, który zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt. Za czyn, którego się dopuścili, grozi im dożywocie.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do tej tragedii. - Będziemy ustalali szczegółowo okoliczności i przebieg tego zdarzenia oraz motywy sprawców. Wiadomo, że znali swoją ofiarę - tłumaczy Katarzyna Szyfer.


za: http://wiadomosci.onet.pl/wars...
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Jurek IP: 83.24.149.*
2014-01-22, 21:22    
Niebywała masakra. I kto by pomyślał, że takie rzeczy się dzieją za przysłowiowym płotem :(
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT