LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIŁom-Piong – spokojna głowa (55)
2014-01-11, 14:27

KOMENTARZE: 0

Do Umiłowanego Przywódcy zgłosił się zasłużony tajny współpracownik i wywiadowca. Wrócił właśnie z pewnego miasteczka w Polsce gdzie miały miejsce ciekawe wydarzenia. Dzieli się swymi spostrzeżeniami z Przywódcą, który miarowo porusza torebką herbaty w swej szklance.
Ich Burmistrz jest niezwykle przywiązany do Kościoła, no i oczywiście do przykościelnej partii. Przywiązanie to zostało już kilkakrotnie poddane ciężkiej próbie. Najpierw jego przyjaciele obrazili się, za zaproszenie lewicowego reżysera. Jakoś to załagodzono. Później dwukrotnie różni księża zwrócili mu publicznie uwagę, by jego zastępca nie wszczynał wszędzie awantur. Czarę goryczy przelało patronowanie przez tegoż zastępcę konwencji pewnej antyklerykalnej partii. Tego już przyjaciołom Burmistrza było za wiele. Powiedzieli mu: albo my, albo on. Decyzja była bardzo trudna, Burmistrz próbował godzić wodę z ogniem ale się nie udało. Nigdy w swoim życiu nie potrafił się przeciwstawić Kościołowi, więc i tym razem uległ. Zastępca został zwolniony.
W wyborach dwaj najwięksi przyjaciele wystartowali jako przeciwnicy. Burmistrz jako kandydat przykościelnej partii. Zastępca jako niezależny antyestabliszmentowy i walczący ze wszystkimi partiami politycznymi kandydat. Nie przeszkadzało nu to we współpracy z równie antyelitarną partią antyklerykalną i ulubionymi deweloperami.
- No i kto wygrał? - zaciekawił się Umiłowany Przywódca.
W tym momencie do gabinetu wpadł jak bomba towarzysz PioRus - No i znowu załatwiliśmy tych bezładniaków... - zaczął rozpromieniony.
- To my dokończymy innym razem - zwrócił się Umiłowany Przywódca do tajnego wysłannika - ale wiesz, u nas takie rzeczy nie przejdą, spokojna głowa.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT