LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIŁom-Piong - Trzech mędrców (52)
2014-01-06, 12:10

KOMENTARZE: 0

Na największym uniwersytecie największego z mocarstw, naukowcy natrafili na trudną do rozwiązania zagadkę. Od pewnego czasu w różnych doniesieniach pojawiać się zaczęło miasteczko Łom-Piong. Naukowcy i agencje wywiadowcze sporo o nim wiedziały lecz nikt nie potrafił zlokalizować go na satelitarnych mapach. Przypuszczano, że jest to gdzieś między Łomiankami a Piong-Jang stolicą Korei Północnej. Byli też tacy, którzy twierdzili, że jest to nazwa, pod którą ukrywa się jedna z tych miejscowości albo, co brzmiało najbardziej intrygująco, że jest to twór powstały na skutek sklonowania obu z nich.
Jedyną pewną rzeczą było, że nad Łom-Piong jaśnieje gwiazda Umiłowanego Przywódcy. Naukowcom nie pozostało więc nic innego, niż wyruszyć w drogę na poszukiwanie tego nowego fenomenu. Trzej mędrcy wsiedli więc w swoje pojazdy i jęli przemierzać świat.
Kiedy na ich przyrządach gwiazda jaśniała już najsilniejszym blaskiem, zatrzymali się, bo nie sposób było przejechać czymkolwiek przez zatłoczoną szosę. Wokół panowały ciemności a w powietrzu unosił się zapach palonych śmieci. Nagle w szybę ich pojazdu zastukał nieznajomy - Protest!, Protest! - zakomunikował niezbyt płynnie - Protestujemy przeciw udoż... udrożnieniu drogi... tej drogi - uzupełnił dumy, że udało mu się znaleźć adekwatny cytat.
Mędrcy przez chwilę chłonęli te dźwięki, po czym rzucili się sobie w objęcia. Byli pewni, że są u celu. To musiało być miasteczko Łom-Piong.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT