LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 10.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIMiasteczko Łom-Piong (7)
2013-11-19, 00:14

KOMENTARZE: 1

Umiłowany Przywódca, jak sama nazwa wskazuje, przewodzi naszemu narodowi. Robi to dla Porządku i Szczęśliwości (towarzysz PioRus zabronił używania skrótu). Wiedzie on nasz naród pewną ręką ku tej świetlanej przyszłości. Nim nas tam dowiedzie, musimy się orientować, co tej przyszłości służy a co nie.
Towarzysz PioRus wymyślił genialny system, który to załatwi. System będzie wprowadzany od jutra. Wszystko co służy Porządkowi i Szczęśliwości opatrywane będzie napisem "Pod patronatem..." A wiadomo, że jak coś nie służy, to nie ma potrzeby żeby istniało. Ale to jeszcze trochę potrwa. Na razie towarzysze dyskutują jak te oznaczenia umieszczać. Towarzysze z kółka ideologicznego DobWspól po spotkaniu z posłem Macierewiczem zaproponowali, żeby je umieszczać na skrzydłach a jak ktoś nie ma, to na Helu lub ostatecznie na brzozie. Towarzysz PioRus przyznał, ze go załamują tymi pomysłami i poszedł porozmawiać z towarzyszką JoRo, która lepiej zna się na propagandzie niż całe to kółko. Ona szybko wyjawiła, że najbardziej sexy byłby napis na łysinie ale oczywiście się nie da, bo za długo by trwało żeby wszystkich ogolić.
Dyskusja rozgorzała we wszystkich komitetach i trwała tak długo, że znużony nią towarzysz PioRus wyszedł na chwilę zaczerpnąć świeżego powietrza. Spojrzał w górę a na księżycu jaśniał wielki napis "Pod patronatem Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego". - O skur... - zaklął siarczyście - wymyślili to przede mną.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Obserwator 2 IP: 83.24.213.*
2013-11-19, 23:16    
Pisz więcej, nie ustawaj w relacjonowaniu tak ważnych dokonań Umiłowanego Przywódcy! Masz świetny zmysł obserwacji, narracja wartka. Realia Łom Piong wiernie oddane. Zauważasz świetlaną rolę tow PioRusa i tow TaKry dla dalszego postępu.
Och, jak się martwię o pomyślność Umiłowanego Przywódcy, doprawdy wszyscy postępowi mieszkańcy powinni raz w tygodniu odwiedzać Go w Jego Gabinecie i wypytywać o załatwione dla szczęśliwości ogólnej sprawy.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT