LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 29.5.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
BookFest – targi książek i winyli
2019-08-29, 15:23

KOMENTARZE: 0

Data: 2019-09-27
Godzina: 10:00:00
Czas trwania: 10h
Miejsce: Galeria Łomianki, Bukowa 25
Bilety: darmowe


BookFest – targi książek i winyli, „Mobilny antykwariat” w Galerii Łomianki.


Co się stanie gdy w jednym miejscu spotkają się kolekcjonerzy staroci, fani dobrej muzyki kultowych wykonawców oraz wielbiciele książek? Powstanie wydarzenie o niesamowitym klimacie, a czas zatrzyma się w miejscu! W ostatni weekend września w Galerii Łomianki uwolni się magia zaklęta w przedmiotach z duszą. Do upolowania prawdziwe białe kruki!

Od 27 do 29 września Galerię Łomianki wypełnią magiczne przedmioty, książki, płyty, ubrania i bibeloty, których nie da się znaleźć w sieciówkach, a są dostępne jedynie w antykwariatach. Wydarzenie BookFest & Vinyl & Vintage to spotkanie z warszawskimi wystawcami, którzy wychodzą naprzeciw zabieganym miłośnikom staroci, tworząc mobilny antykwariat. W wydarzeniu weźmie udział pięć księgarni oraz trzech wystawców płyt winylowych, a do tego pojawią się stoiska z modą Vintage i bibelotami z czasów PRL. Punkt będzie dostępny w piątek i sobotę w godzinach 10:00 - 20:00, a w niedzielę do godziny 18:00.

BookFest to inicjatywa warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie wszystkich, czy chociażby najlepszych w stolicy antykwariatów. Ideą BookFestu jest nieograniczanie się co do miejsca. Spotkania mają odbywać się na Starówce, Mokotowie, czy Żoliborzu, a czasem w galerii handlowej, restauracji lub domu kultury, oferując przy tym asortyment wielu firm, a tym samym podając czytelnikowi „na tacy” propozycje z całego miasta. Dodatkowo inicjatywa nie jest zamknięta na inne branże i tak oto powstanie BookFest & Vinyl – wydarzenie, które wzbogacą wystawcy płyt winylowych, BookFest & Vintage, czyli połączenie książek i staroci oraz BookFest & Fashion – połączenie książek i wystawców mody.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum