LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 28.5.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
Bezpłatne kreatywne warsztaty językowe
2018-06-29, 15:51

KOMENTARZE: 0

Data: 2018-07-05
Godzina: 17:30:00
Czas trwania:
Miejsce: Galeria Łomianki, Galeria Łomianki
Bilety: darmowe


Ostatni dzwonek już wybrzmiał, a szkolne klasy i korytarze całkowicie opustoszały. Czy w wakacje ktokolwiek chciałby wrócić do szkolnej ławki? Z pewnością nie! A gdyby tak połączyć beztroską, letnią zabawę z nauką języka obcego? Podczas kreatywnych warsztatów językowych w Galerii Łomianki angielskie i francuskie słówka wchodzą do głowy same!

Wakacje to czas beztroski – wolny od zajęć dodatkowych czy odrabiania lekcji. Niestety przez dwa letnie miesiące pewne, ciężko wypracowane podczas roku szkolnego, umiejętności potrafią umknąć. Tak bywa z językami obcymi – nieużywane słówka niepostrzeżenie „wyparowują” z pamięci. Z myślą o tych, którzy nie chcą wypaść z rytmu Galeria Łomianki przygotowała wakacyjną edycję kreatywnych warsztatów językowych.

Zajęcia w Galerii Łomianki odbywają się regularnie w godzinach 17:30 – 18:10 – z języka francuskiego w czwartki, a z języka angielskiego w piątki. To połączenie wspaniałej zabawy i pożytecznej nauki w jednym. Do cotygodniowych warsztatów dołączyć można praktycznie w każdej chwili – bez konieczności uczestniczenia w poprzednich edycjach.

W trakcie zajęć wykorzystywane jest połączone podejście techniki TPR oraz Arts & Crafts. Total Body Response to metoda nauczania poprzez zachęcanie do reagowania na treści w aktywny sposób. Dzieci nie są usadzane w ławkach, lecz zachęcane do różnorodnych zabaw i aktywności ruchowych, dzięki czemu są bardziej zaangażowane i zmotywowane do działania. Co za tym idzie, ich mózg lepiej i efektywniej zapamiętuje treści, a nauka języka kojarzy im się z przyjemną, ciekawą rozrywką. Dodatkowo kreatywność dzieci pobudzana jest poprzez włączanie w proces nauki różnorodnych prac związanych z tematyką konkretnych zajęć. Myślenie kreatywne pobudza twórcze obszary mózgu, co wpływa pozytywnie, nie tylko na naukę języków, lecz także na całościowy rozwój dziecka.
Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.
Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.

Kontakt dla mediów:
Magdalena Dymek
PR Manager
Triple PR
tel. 22 216 54 20, 601 542 502
magdalena.dymek@triplepr.plKOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum