LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 26.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
Odwiedź Galerię Łomianki i wygraj podróż
2017-10-06, 16:10

KOMENTARZE: 0

Data: 2017-10-07
Godzina: 00:00:00
Czas trwania: do 14.10
Miejsce: Galeria Łomianki, Łomianki, Brukowa 25
Bilety: darmowe


Kochasz modę i śledzisz najnowsze trendy? Marzysz o tym, by odwiedzić stolice mody? Galeria Łomianki z okazji zmiany nazwy przygotowała dla klientów konkurs, w którym do wygrania będą podróż do Nowego Jorku, Londynu, Paryża lub Mediolanu oraz inne atrakcyjne nagrody! Konkurs trwa do 14 października.

Konkurs „Podróż do świata mody” towarzyszy zmianie nazwy galerii handlowej mieszczącej się przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Od 21 września to miejsce działa pod nazwą Galeria Łomianki. Aby wygrać wymarzoną podróż do stolicy mody, należy odwiedzić Galerię Łomianki do 14 października, zrobić zakupy w salonach i butikach galerii handlowej za minimum 50 zł oraz zarejestrować paragony w punkcie obsługi konkursu. Osoba, która w danej godzinie zrobi zakupy za najwyższą kwotę, otrzyma nagrodę – bon zakupowy o wartości 100 zł, a kolejna o wartości 50 zł. Bony można zdobyć co godzinę, a zwycięzcy będą informowani o wygranej poprzez SMS.

Osoba, która w trakcie konkursu zrobi najwięcej zakupów, otrzyma nagrodę główną, jaką jest voucher na wycieczkę do Nowego Jorku o wartości 20 tys. zł. Kolejne dwie otrzymają vouchery o wartości 5 tys. zł na wycieczki do wybranego przez siebie miasta – stolicy mody – Londynu, Mediolanu lub Paryża. Nagrody zostaną wręczone podczas finału konkursu, który odbędzie się 14 października. Nagrody wręczy znana aktorka i prezenterka Basia Kurdej-Szatan.

W konkursie „Podróż do świata mody” będą również do wygrania nagrody dodatkowe – pięć bonów podarunkowych o wartości 1000 zł i sześć bonów o wartości 500 zł na zakupy ze stylistką Galerii Łomianki.

Konkursowi będzie towarzyszyła akcja „Weekend pełen rabatów”. 14 i 15 października wybrane salony Galerii Łomianki zapraszają na zakupy tańsze nawet o 30 proc. W akcji biorą udział między innymi: CCC, Orsay, Vistula Wólczanka, Wojas, Reporter Young, Martes Sport i wiele innych.

Konkurs „Podróż do świata mody” w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach trwa od 3 do 14 października. Wydarzenie z udziałem Basi Kurdej-Szatan rozpocznie się 14 października o godzinie 16:00. Regulamin konkursu pt. „Podróż do świata mody” znajduje się na stronie www.galerialomianki.pl. Z kolei akcja „Weekend pełen rabatów” odbędzie się 14 i 15 października w godzinach pracy galerii handlowej.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum