LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 26.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
Urban desert cabaret.
2017-06-26, 15:43

KOMENTARZE: 0

Data: 2017-06-29
Godzina: 20:00:00
Czas trwania:
Miejsce: Lemon Tree, ul.Zachodnia 38 Łomianki
Bilety: W kapelusz


Urban Desert Cabaret to muzyczny projekt Joe City Garcia. Urodzony w New Mexico, mieszkający większośćc dorosłego życia w Los Angeles, Joe osiadł w Joshua Tree, gdzie jego muzyka i teksty piosenek kwitną pełnią kalifornijskiej pustyni.

Na przełomie lat 2014/15 został wydany pierwszy album “Sometimes the Angels” a następnie drugi album “Shadow of a Ghost” w 2016 roku w Joshua Tree, Kalifornia. Każdy z nich był inspiracją do muzycznej trasy po Austrii, Słowacji, Niemczech i Polsce.
W zeszłym roku koncertując w Poznaniu, Joe napisał piosenkę zatytułowaną “Streets of Poznan”, nagraną w studiu po powrocie do US. Powstał pomysł na stworzenie wideo promujące trasę koncertową w kolaboracji z Lukino Film Studio. Animowane wideo wyreżyserowane zostało przez Łukasza i Angelinę Jankowskich. Zobaczyć je można na YouTube: Urban Desert Cabaret “Streets of Poznan”.
Z ogromnym repertuarem nowych piosenek Joe planuje już nowy album, który wydany będzie w 2018 roku. Kilka ścieżek już w tej chwili jest nagrywane. Joe wzbogaci swój repertuar o nowe piosenki w trakcie tegorocznej trasy koncertowej. Albumy “Sometimes the Angels” i “Shadow of a Ghost” będą do nabycia podczas koncertów.
Wstęp w kapelusz :)
A tu kilka słów o artyście, napisanych przez prezenterów i krytyków muzycznych:
"Atmosferyczna, introspektywna melancholia, ubarwiona dymem i smakiem pustyni."
Molly the K - prezenterka radia - Radio Free Joshua Tree

"Śpiew Joe City Garcia pochodzi z istnienia, które przeszyło Niebo i Piekło oraz zapierające dech przepiękne pustynne pejzaże leżące gdzieś pomiędzy. Joe brzmi jak ktoś w kim nadal mieszka chwilowe odbicie w lustrze skradzione z krawędzi życia. To cisza wyśpiewana przez serce pielgrzyma, to Dylan stojący okrakiem na południowej granicy. Posłuchaj pieśni nasyconych tęsknota, szepczących wiatrem z Nowego Meksyku, skażonych nostalgią R&B opowieści z podupadłych miasteczek młodości i z opętanego Miasta Aniołów, które jest ciągle jego drugim domem. Powędruj wraz z nim pustynną drogą, a przygniatające cię troski staną się czymś odległym i pozbawionym znaczenia”.
Ruben Martinez – pisarz/dziennikarz/piosenkarz, Los Angeles, Kalifornia, USA

"...pieśniarz z Indiańskich Równin, turkusowego Południa i Południowego-Zachodu z gitarą, z której wystrzeliwują płonące strzały. Ze swoich pustelni powraca zawsze wypełniony Nektarem Duchów. Jego świat, to ptaki śpiewające z radością i zarazem tęsknotą”.
Teddy Quinn - pisarz/piosenkarz/prezenter radia- Joshua Tree, Kalifornia

"Joe City Garcia stworzył płytkę świetnie skomponowaną, nagraną przy współpracy z doskonałymi muzykami i wyprodukowaną z niezwykła pieczołowitością. Gdyby miał odrobinę szczęścia mógłby zainspirować cały świat, a może i to jeszcze przed nim. Garcia, robi dzisiaj - zrelaksowany - to co robił przez całe życie, z kilkoma dłuższymi bądź krótszymi przerwami: pisze nowe piosenki i gra na żywo. W piosenkach ‘Valley of Dry Bones’ on i Mia śpiewają przy akompaniamencie Georg Altziebler i Heike Binder z grupy ‘Son of the Velvet Rat’”.
Juergrn CHYBA POWINNO BYC Juergen Plank - Lindo Records - Vienna, Austria
[płyta miesiąca, gatunek muzyki: Desert Folk-Blues Urban Desert Cabaret: “Sometimes the Angels”


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum