LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

¶roda, 26.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
Weekendowa zabawa dla dzieci w Łomiankac
2017-06-13, 15:57

KOMENTARZE: 0

Data: 2017-06-17
Godzina: 12:00:00
Czas trwania:
Miejsce: CH Auchan Łomianki, ul. Brukowa 25 w Łomiankach
Bilety: darmowe


Rodzinne atrakcje czekaj± w najbliższy weekend na wszystkie dzieci, które przyjd± wraz z rodzicami do Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Już 17 czerwca podczas warsztatów kreatywnych najmłodsi wykonaj± pamiętniki na wakacyjne wspomnienia, a 18 czerwca, w trakcie teatrzyku pt. „Kto tam?”, poznaj± historię samotnego Zaj±czka, który poszukuje odpowiedzi pytanie, jak znaleĽć przyjaciół.

Kiedy nadchodzi lato, a dni staj± się coraz cieplejsze, dzieci marz± o letnich, beztroskich zabawach. Aby umilić najmłodszym czas oczekiwania na wakacyjne podróże, Centrum Handlowe Auchan Łomianki przygotowało dla nich wspaniał±, weekendow± zabawę.

17 czerwca odbęd± się warsztaty kreatywne, w trakcie których maluchy wykonaj± i ozdobi±, pod okiem do¶wiadczonych animatorów, pudełka na zebrane na plaży kamyki b±dĽ muszelki oraz stworz± niepowtarzalne okładki do albumów na zdjęcia, np. w kształcie żaglówki lub flagi. W swej twórczej pracy dzieci wykorzystaj± plastelinę, kredki i flamastry, a także m.in. ryż, makaron, sznurek.

Z kolei 18 czerwca podczas spotkania teatralnego pt. „Kto tam?” najmłodsi poznaj± historię małego, niebieskiego Zaj±czka, który czuje się bardzo samotny. Bohater wyrusza w pełn± przygód podróż w poszukiwaniu kompanów zabaw. Pukaj±c do licznych, tajemniczych drzwi, spotyka ciekawe i barwne postacie, z których każda ma jak±¶ ukryt± zagadkę, sztuczkę. Czy w¶ród nowych znajomych Zaj±czek znajdzie prawdziwego przyjaciela?

Warsztaty kreatywne pt. „Powitanie lata” oraz teatrzyk pt. „Kto tam?” odbęd± się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Warsztaty odbęd± się w sobotę 17 czerwca. Zajęcia będ± trwały od godziny 12.00 do godziny 15.00. Teatrzyk odbędzie się w niedzielę 18 czerwca. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w warsztatach i przedstawieniu jest bezpłatny. Podczas warsztatów wszystkie materiały zapewnia organizator. Wykonane przedmioty dzieci będ± mogły wzi±ć ze sob± do domu.


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum