LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 25.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
Zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowie najmło
2016-11-02, 11:12

KOMENTARZE: 0

Data: 2016-11-05
Godzina: 10:00:00
Czas trwania:
Miejsce: CH Auchan Łomianki, Brukowa 25
Bilety: darmowe


Tego, jak postępować w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, warto uczyć dzieci już od najmłodszych lat. Warto również tę wiedzę regularnie odświeżać wśród dorosłych. Dlatego też w sobotę 5 listopada Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprosi wszystkich na edukacyjne spotkanie.
Podczas warsztatów w formie zabawy maluchy dowiedzą się, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nie w domu, jak zareagować w sytuacji zagrożenia, a także jak prawidłowo wezwać pomoc. Uczestnicy spotkania nauczą się również opatrywać lekkie rany. W nauce pomoże im pluszowy pacjent.
Dorośli również wezmą udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy osobom dorosłym oraz dzieciom i niemowlętom. Profesjonalny personel medyczny przeprowadzi warsztaty z fantomami, a ratownik medyczny udzieli niezbędnych porad. Spotkanie będzie również okazją, aby dowiedzieć się, jaki sprzęt powinien znaleźć się w samochodowej apteczce.
Z kolei w niedzielę 6 listopada przyszłe mamy mogą liczyć na bezpłatne badania USG i USG 4D, jakie przeprowadzone zostaną w pasażu centrum handlowego w ramach ogólnopolskiej akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama”. W trakcie akcji wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem. W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą porad, między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej.
Spotkania edukacyjne odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Warsztaty udzielania pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych odbędą się w sobotę 5 listopada w godzinach 10.00-16.00, zaś spotkanie w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” odbędzie się w niedzielę 6 listopada. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 – 16.30. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum