LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 25.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
Zlot food trucków i inne atrakcje
2016-09-27, 16:02

KOMENTARZE: 0

Data: 2016-09-30
Godzina: 18:00:00
Czas trwania: 2016-10-02
Miejsce: Centrum Handlowe Auchan Łomian, Brukowa 25
Bilety: darmowe


Już w piątek 30 września w Centrum Handlowym Auchan Łomianki rozpocznie się trzydniowe święto miłośników kuchni i motoryzacji. Na parkingu staną food trucki oferujące dania kuchni całego świata, a Grupa Motocyklowa Hondy Warszawa zaprezentuje swoje niezwykłe pojazdy. Nie zabraknie również licznych atrakcji dla najmłodszych.

Food trucki to furgonetki przystosowane do gotowania i serwowania potraw, które zadomowiły się w przestrzeni dużych miast w Polsce. Już od najbliższego piątku 30 września do niedzieli 2 października będzie je można spotkać podczas Zlotu food trucków na terenie Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Na parkingu pojawią się pojazdy, których właściciele serwować będą dania kuchni z całego świata. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy dań mięsnych, jak i wegetarianie i weganie. Nie zabraknie też kawy i słodkości. Dla gości Zlotu przygotowano strefę ze stolikami i krzesłami, gdzie będą mogli wygodnie zjeść zakupione dania.

Trzydniowy Zlot food trucków odwiedzi również Grupa Motocyklowa Hondy Warszawa, która zaprezentuje swoje pojazdy. Miłośnicy jednośladów będą mieli szansę poznać różnorodne ich typy. Natomiast na Panie czekał będzie kącik relaksacyjno-pielęgnacyjny.

Organizatorzy zaplanowali również wiele atrakcji dla najmłodszych. Wspólnie z rodzicami będą mogli spróbować swoich sił w jeździe zdalnie sterowanymi samochodami na profesjonalnym torze. Będzie na nich czekała również zabawa wielkimi bańkami mydlanymi oraz kącik malowania twarzy.
Organizatorem Zlotu food trucków jest Lubish Food Truck, zajmująca się tworzeniem spotkań food truckowych połączonych z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny.

- Zrzeszamy właścicieli food trucków, którzy są miłośnikami street foodu i z pasją karmią daniami z kuchni całego świata. Tworzymy imprezy, które mają na celu miłe spotkania przy pysznym jedzeniu dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Sami jesteśmy właścicielami food trucków, więc wiemy czego potrzebują foodtruckowcy. Jednocześnie korzystamy ze street foodu, dlatego rozumiemy, czego oczekują nasi goście. Działamy profesjonalnie, z pasją i zaangażowaniem oraz miłością do jedzenia” – mówi Ewa Brzostowska, organizatorka zlotu.

Dodatkowo w niedzielę 2 października dzieci będą mogły wziąć udział w spotkaniu w ramach ogólnopolskiej kampanii „Odblaskowi – Siła bezpieczeństwa”. Jej celem jest promowanie zasad bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach, zwłaszcza po zmroku. Organizatorzy będą przekonywać wszystkich do noszenia elementów odblaskowych na ubraniu i rozdadzą uczestnikom darmowe odblaskowe opaski. W trakcie spotkania w pasażu galerii handlowej stanie interaktywne Bezpieczne Miasteczko. Będą na nim odwzorowane główne elementy miasta – budynki, drogi, przejścia dla pieszych oraz światła drogowe. Tak odwzorowana przestrzeń pomoże dzieciom wyćwiczyć umiejętności, niezbędne do bezpiecznego poruszania się po drodze.

Zlot Food Trucków na terenie Centrum Handlowego Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 odbędzie się w piątek 30 września w godzinach 18.00-22.00, w sobotę 1 października w godzinach 10.00-22.00, a w niedzielę 2 października w godzinach 10.00-20.00. Z kolei spotkanie edukacyjne Odblaskowi – Siła bezpieczeństwa odbędzie się 2 października w godzinach 11.00-17.00 w pasażu galerii handlowej. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum