LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 19.5.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIChillin' Fish & Salad
2006-05-26

KOMENTARZE: 0

Dnia 25.05.2006 r. na portalu Gazeta.pl ukazał się artykuł Magdaleny Dubrowskiej na temat "Chillin' Fish & Salad" - nowego pomysłu Pawła Kołodzieja i Michała Paciorkowskiego...

"Właściciele "Chillin' Fish & Salad" Paweł Kołodziej i Michał Paciorkowski otworzyli bistro, bo lubią wymyślać nowe przepisy, a co więcej, świetnie radzą sobie z ich realizacją. W Chillin' gotują sami.

- Od podstaw, bez półproduktów - podkreślają. Każdego ranka sami wypiekają świeże croissanty (2 zł), do nich zaś polecają kawę zamawianą w prywatnej palarni. Na francuskie śniadanie do bistro można wybrać się już o 8 rano.

- Wszyscy ciągle się gdzieś spieszą i niekiedy nie mają czasu czekać 20 minut w restauracji. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów - tłumaczy Paweł Kołodziej. Lecz mimo że na jedzenie długo czekać nie trzeba, w bistro można też konsumować bez pośpiechu w miłym, eleganckim wnętrzu, którego ściany uatrakcyjnia wystawa zdjęć zrobionych polaroidem przez fotografa Grzegorza Stykowskiego. Zamiast karty dań na czarnej tablicy nad barem kolorowe, fikuśne menu pisane kredą. Łatwo się ściera, a to ważne, kiedy codziennie dla gości przygotowuje się coś innego. Dziennie ponad 20 dań, zwłaszcza, jak wskazuje nazwa lokalu, ryb i sałat. [...]

[...] Chillin' Fish & Salad, Łomianki, ul. Warszawska 133, tel. 0 22 751 46 00, czynny codziennie w godz. 8-23 (w niedziele od g. 10). Przykładowe ceny: espresso - 5 zł, latte - 8 zł, herbata - 4 zł, napoje gazowane - 5 zł, soki - 4 zł, ziemniaczki z warzywami z pieca - 6 zł, grillowane kanapki i ciabaty (np. z szynką i mozzarellą) - 8 zł, zupa włoska z pomidorów z ricottą i parmezanem - 8 zł, polędwiczki w sosie serowo-czosnkowym - 16 zł. Można płacić kartą."


Czytaj całość na www.gazeta.pl

źródło: www.gazeta.pl

redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT