LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 19.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIMikołaj w Szpitalu
2007-12-27

KOMENTARZE: 0

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Czas radości i wzruszeń, czas wspomnień. Wspomnień z dzieciństwa pachnących makowcem, choinką, oczekiwaniem na Pierwszą Gwiazdkę i niepokoju … „czy Mikołaj przyjdzie i przyniesie upragnione prezenty”. Tak samo przeżywają ten czas dzieci przebywające w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.

6 grudnia Św. Mikołaj, Ronald McDonald`s, nauczyciele ze Szkoły Przyszpitalnej odwiedzili wszystkie dzieci na oddziałach. Wśród radosnych okrzyków, uśmiechów, deklamowanych wierszyków, łez wzruszenia i wspólnie śpiewanych kolęd mali pacjenci zostali obdarowani paczkami świątecznymi. Uśmiech nie znikał z ich twarzy.

To była największa zapłata za trud i pracę włożoną w przygotowanie uroczystości mikołajkowej. Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe i wdzięczne, tym bardziej, że nie spodziewały się żadnych prezentów w szpitalu.

Tę radość zawdzięczają przyjaciołom: Katarzynie i Krzysztofowi Szuba oraz pamiętającym zawsze o Szkole Przyszpitalnej sponsorom: McDonald’s Polska Sp. Z o.o., „Adamed”- M.Adamkiewicz, Firmie Agnes-Bis – Opakowania Jednorazowe – A.Tomaszewska, Firmie Cukierniczej „Trzy Topole”– M. i Z. Łuksza, Firmie Cukierniczej „Nugatex” – T. Nowak, Z. Szpindler, Cukierni „Bon-Bon” – W. i T. Dłutowscy.

Szczególne podziękowanie kierujemy do Ks. Proboszcza Andrzeja Kostrzębskiego z Parafii Św. Marka Ewangelisty w Dąbrowie Leśnej, Ks. Proboszcza Tadeusza Bazylewicza z Parafii Św. Mikołaja Biskupa w Łomnie oraz wszystkim Parafianom za hojne ofiary złożone podczas kiermaszu świątecznego.

Dyrektor Zespołu Szkół przy Szpitalu w Dziekanowie Leśnym – Marianna Matusiak wraz z kadrą pedagogiczną składa wszystkim naszym Darczyńcom oraz czytelnikom Gazety Łomiankowskiej serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną Państwu spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania w nadchodzącym Nowym 2008 roku.

Gazeta Łomiankowska nr 26/2007

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT