LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 19.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGITen pierwszy bal
2007-03-28

KOMENTARZE: 1

Studniówka – dzień, na który wszyscy maturzyści czekają z niecierpliwością, bal najważniejszy w ich życiu. Poprzedza najbardziej gorący okres ostatnich 100 dni przed maturą, a zarazem kończy pewien etap życia - życia szkolnego.

Gdy nadszedł ten dzień, od rana uczennice klas trzecich zasiadły w fotelach fryzjerskich i poddawały się różnym zabiegom kosmetycznym. Gdy twarze oraz fryzury nabrały blasku, dziewczęta wskoczyły w wieczorowe suknie i udały się na bal do Kazunia.

Co z chłopcami? Oni również w wyśmienitych nastrojach podążali na studniówkę wiedząc, że to będzie niezapomniana noc. Ubrani w garnitury, wyglądali jak prawdziwi mężczyźni i zachwycali nas swoim szarmanckim zachowaniem.

Zanim studniówka rozpoczęła się na dobre, miały miejsce dwie niezbyt udane próby poloneza. Mogłoby się wydawać, że ostateczny taniec będzie totalną porażką, lecz tak się nie stało. W decydującym momencie wszyscy „zebrali się w sobie” i pięknie odtańczyli układ przygotowany przez panią profesor Urszulę Nowak-Lebedev. Za ten „wyczyn” zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami.

Po tak udanym rozpoczęciu, nadszedł czas na krótkie przemówienia - naszego dyrektora p. Andrzeja Mazana oraz wychowawczyń obu maturalnych klas. Wreszcie usłyszeliśmy muzykę i głos dj’a zachęcającego do zabawy. Z nieukrywaną radością ruszyliśmy na parkiet, zamierzając przetańczyć całą noc. I tak się stało. Większość osób bawiła się do końca, by jak najdłużej cieszyć się tym pierwszym „dorosłym” balem. W krótkich przerwach, gdy schodziliśmy z parkietu, były przygotowane specjalnie dla nas konkursy i karaoke. Radosny nastrój i wspaniała atmosfera zabawy sprawiły, że nocne godziny upływały bardzo szybko. Trzeba podkreślić, że również nauczyciele świetnie się z nami bawili, wspólnie tańczyli i żartowali… Mamy nadzieję, że matura będzie równie „udana” jak i studniówka!

Monika Selerowicz, Gosia Dawidczyk
Gazeta Łomiankowska nr 6/2007

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Danka IP: 212.96.239.*
2018-04-09, 17:43    
Czy maturzystki chodzą do fryzjerów na studniówki? Czy może same starają się zadbać o fryzury z https://www.pro-sprzet.pl/cate... ?
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT