LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 25.3.2023


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIRusza 31. Finał WOŚP
2023-01-27

KOMENTARZE: 0

Już w NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ w Łomiankach, jak co roku, będzie może wesprzeć WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Fundacja będzie zbierała pieniądze na walkę z sepsą, chorobą, która jest zabójcą wielu pacjentów. Szansą na uratowanie im życia, jest szybkie rozpoznanie i najnowocześniejszy sprzęt na świecie, który chce kupić Fundacja.

Łomiankowski Stab WOŚP Łomianki Izabelin przy przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach pod kierownictwem Katarzyny Galas działa od wielu dni, rejestrując wolontariuszy i koordynując wszystkie działania. Podobnie jak w zeszłych latach do Łomianek dołączyli wolontariusze i instytucje z Izabelina.
W Łomiankach, już tradycyjnie, główne wydarzenia i licytacje odbędą się w Centrum Kultury w Łomiankach oraz w Lemon Tree.

Dziś - 27 stycznia - w łomiankowskim sztabie wolontariusze odbierali identyfikatory i pakiety wolontariusza. Została też sprawdzona maszyna licząca. Jak ocenia krótko i rzeczowo Katarzyna Galas - szefowa sztabu - "Wszystko działa".

W sobotę i niedzielę łomiankowskie wolontariuszki i łomiankowskich wolontariuszy będzie można spotkać w Galeria Łomianki. Oprócz imiennego identyfikatora będą posiadali specjalne identyfikatory uprawniające do kwestowania na terenie Galerii. W dzień finału - w niedzielę - wolontariusze będą kwestować na ulicach miasta i gminy oraz podczas imprez w Centrum Kultury w Łomiankach i w Lemon Tree.
Uszanujcie ich i ich pracę, bo przecież wolontariat to też praca - dobrowolna, bezpłatna praca społeczna (Słownik Języka Polskiego PWN).

Trzymamy kciuki i gramy, bo lubimy!

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT