LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 23.1.2021


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIMaciej Wroniewski nowym radnym
2020-07-01

KOMENTARZE: 3

Maciej Wroniewski dołączył do radnych Rady Miejskiej VIII kadencji. Podczas 25 Sesji złożył ślubowanie. Zajął miejsce radnego Andrzeja Grafa, który zmarł w kwietniu 2020 roku.

Maciej Wroniewski był już radnym Rady Miejskiej w Łomiankach w poprzedniej VII kadencji w latach 2014-2018. W ostatnich wyborach samorządowych w 2018 roku nieskutecznie ubiegał się o mandat radnego. Kandydował z Komitetu Wyborczego Tomasza Dąbrowskiego. Reprezentuje sołectwo Sadowa.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Patryk Zajączkowski IP: 5.173.205.*
2020-07-09, 00:17    
Dziekanów Polski kolejną kadencję z rzędu swojego radnego nie ma. Szkoda bo nasze sołectwo jest spore terytorialnie jak i mieszka w nim z roku na rok coraz więcej mieszkańców. Mam nadzieję, że radni z sołectw obok zainteresują się tematem (aktualnie zainteresowanie wykazuje wył. Radna z Kiełpina p. Agnieszka Gawron- Smater). Panie Macieju. Spokojnej ale i aktywnej pracy radnego :)
NIEZALOGOWANY: #Sprostowanie IP: 89.64.65.*
2020-07-09, 20:41    
w celu sprostowania ;w czasie ostatnich wyborów DZIEKANÓW POLSKI to był okrąg nr 3/Okręg 3(sołectwa: Łomianki Chopina, Łomianki Dolne, Kiełpin, Dziekanów Bajkowy, Dziekanów Polski, Dziekanów Nowy, Kępa Kiełpińska, Dziekanów Leśny, Sadowa).
Radni z tego okręgu a więc i reprezentujący m.in.interesy Dziekanowa Polskiego to;Krzysztof WAWER ,Janusz Skonieczny, Grzegorz Lenard ,Marcin Etienne ,Adam Salwowski.
Niektórzy nawet tam niedaleko mieszkają a więc jest komu reprezentować sołectwo mające niewiele ponad 1000 mieszkańców ale ogrom problemów .Na brak zainteresowania problemem S7,węzłem SADOWA ,przebudową ul.Rolniczej,problem em wałów i budową kanalizacji chyba nie powinien nikt narzekać.No ale są złe MPZP uchwalone w 2018r,złe uzgodnienia z GDDKIA i brak funduszy.A na konieczną zmianę 4 MPZP Dziekanowa Polskiego i Studium potrzeba niestety i chęci nie tylko radnych ale i władz gminy i czasu. ...................
NIEZALOGOWANY: #obserwator IP: 193.17.14.*
2020-07-10, 10:58    
Mongole Zajkoski zamilcz
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT