LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 4.7.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGITradycyjny wielkanocny posiłek
2020-04-10

KOMENTARZE: 3

Dzięki wspólnemu działaniu m.in. Urzędu Miejskiego, Ośrodka pomocy Społecznej, Straży Miejskiej, wolontariuszy oraz łomiankowskich firm najbardziej potrzebujący mieszkańcy gminy otrzymali tradycyjny wielkanocny posiłek...

Jak informuje UM Łomianki...

Sto pięćdziesiąt osób najbardziej potrzebujących w gminie Łomianki dostało dziś swój tradycyjny wielkanocny posiłek. Nie zapomnieliśmy o kombatantach i żonach nieżyjących już kombatantów. Było zaskoczenie (bo to zwykle osoby, które nie korzystają z fejsbuka i nie mogły wiedzieć, że planujemy taką niespodziankę), były łzy wzruszenia, ciepłe słowa i dużo pozytywnych emocji. Wzruszali się obdarowani ale i urzędnicy Urząd Miejski w Łomiankach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach, łomiankowscy strażnicy miejscy, wolontariusze Stowarzyszenie Proobronne "Amor Patriae", ochotnicy z OSP Dziekanów Polski, zaangażowani w akcję - świąteczny posiłek.
Wszystko za sprawą akcji zainicjowanej przez lokalnego przedsiębiorcę i właścicieli Restauracja Malva, do której przyłączyli się: Bistro Domowe, Piekarnia Figóry, Owsiana Manufaktura, Piekarnia Piwoński.
Restauratorzy przygotowali swoje specjały, Urząd Miejski w Łomiankach pokrył koszty potrzebnych do ich wykonania produktów i wspaniałe potrawy trafiły do tych, którzy ich potrzebowali.
Razem możemy wszystko! Jesteście wspaniali!
Drodzy, bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie, zostańcie w domach i nawet jeśli będziecie w trakcie świąt w pojedynkę, to pamiętajcie, że nie jesteście sami!


źródło, foto: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #REFERENDUM IP: 185.220.101.*
2020-04-11, 12:11    
"" MŻP powinna honorowo zrezygnować z pełnienia funkcji ( i to w trybie natychmiastowym), gdyż według naszej oceny, doszła do kresu swoich możliwości, Jest niemal pewne, że jeżeli Burmistrz sama nie zrezygnuje, to mieszkańcy znajdą odpowiednie instrumenty prawne, żeby ją odwołać "" !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zależne media https://www.facebook.com/razemlomianki/
NIEZALOGOWANY: #asia IP: 89.64.65.*
2020-04-11, 15:59    
TAK, TAK PROPONUJE TO REFERENDUM TERAZ,JUŻ NATYCHMIAST-BO TAK CHCE SIĘ CI powrócić do starych metod zarządzania,gdy rządził URZĘDNICZNA , KTÓRY NIE tylko ,że NIE ZOSTAŁ WYBRANY PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO to na dodatek nikogo nie słuchał, a mieszańcami wręcz pogardzał.Wtedy NIE WIADOMO CO FAKTYCZNIE ROBIŁ SAM wybrany przez ludzi BURMISTRZ. TERAZ W CZASIE EPIDEMII najlepiej zorganizujcie referendum -to na pewno wszyscy WAS wyśmieją.TEN POMYSŁ ZMIANY BURMISTRZA W TAK TRUDNYM CZASIE JEST PO PROSTU SZCZYTEM NIEODPOWIEDZIALNOŚCI .ZASTANÓWCIE SIĘ CO WYPISUJECIE
NIEZALOGOWANY: #Budzet206mln IP: 31.0.45.*
2020-04-11, 17:28    
Pani Burmistrz ma 206 mln złotych w budżecie na 2020 rok, a żebrze o jedzenie dla ludzi, którzy płaca podatki i powinni otrzymać pomoc z urzędu sfinansowaną ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy... tu szkoda kasy dla ludzi a dla swoich znajomych znalazła ok. 80 tys za audyty które są skrzętnie ukrywane gdzieś w urzędzie....
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT