LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 29.9.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWażne INFO: Szpital w Dziekanowie
2020-03-30

KOMENTARZE: 0

Ważna informacja ze Szpitala w Dziekanowie Leśnym.

"W związku z poleceniem Wojewody Mazowieckiego informujemy, że z dniem 02.04.2020 Kliniczny Oddział Pediatrii z Pododdziałami: Endokrynologicznym, Alergologicznym, Neurologicznym SZPZOZ w Dziekanowie Leśnym zostanie przekształcony w ODDZIAŁ ZAKAŹNY na potrzeby leczenia oraz diagnozowania pacjentów podejrzanych o zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

W związku z powyższym prosimy o niezgłaszanie się do Izby Przyjęć w celu uzyskania pomocy lekarskiej w zakresie pediatrycznym.

Uprzejmie informujemy, że Poradnie Specjalistyczne działające w naszym Szpitalu nie zaprzestały udzielania świadczeń opieki zdrowotnej. Poradnie kontynuują swoją działalność, a lekarze udzielają porad w sytuacjach tego wymagających. Uwzględniając jednakże ryzyko transmisji zakażenia wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COViD-19, informujemy że zmieniony został sposób funkcjonowania Poradni Specjalistycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nie doprowadzać do niepotrzebnego zagęszczenia osób oczekujących w poczekalniach na wizytę, aby zachowane zostały zasady izolacji. Dlatego też wprowadziliśmy możliwość udzielania konsultacji lekarskich za pośrednictwem narzędzi teleinformatycznych (dotyczy to Pacjentów stabilnych, gdzie nie zachodzi zagrożenie dla życia i zdrowia, a ocena stanu zdrowia i zakres niezbędnych czynności do zrealizowania, nie wymaga osobistego kontaktu z personelem medycznym).
Pracownicy Rejestracji i lekarze będą dzwonić do Państwa, dlatego prosimy o odbieranie telefonów ze szpitala. Prosimy również o telefoniczny kontakt ze szpitalem w przypadkach wątpliwych, również wtedy kiedy nie było kontaktu z naszej strony. Numery telefonów do Rejestracji Poradni Specjalistycznych:
tel. (22) 76 57 210
tel. (22) 76 57 230
tel. (22) 76 57 305

Informujemy również, że kontynuujemy leczenie pacjentów w ramach programów lekowych prowadzonych w Klinicznym Oddziale Pediatrii z Pododdziałem Endokrynologicznym oraz Klinicznym Oddziale Chorób Płuc, jednakże wcześniej zaplanowane terminy przyjęć mogą ulec zmianie. Będą Państwo informowani telefonicznie o zaplanowanych nowych terminach.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Rejestracją Poradni Specjalistycznych. Pacjenci w ramach programów lekowych przyjmowani będą w ww. Poradniach w bezpiecznych epidemiologicznie warunkach."

www.szpitaldziekanow.pl

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT