LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 21.1.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDyskusja o przebudowie Fabrycznej
2020-03-10

KOMENTARZE: 8

Radni Rady Miejskiej dopytywali Zarząd Łomianek o realizację i finansowanie planowanej przebudowy ul. Fabrycznej.

Na pytania radnych oraz mieszkańców odpowiedzi i wyjaśnień udzielali: burmistrz Małgorzata Żebrowska Piotrak, zastępca Paweł Bohdziewicz oraz skarbnik Hanna Dąbrowska.

Po obfitującej w różne pomysły i propozycje, czasem wynikające z niezrozumienia lub braku chęci zrozumienia aspektów finansowych gminy, wszyscy głosujący radni pozytywnie zaopiniowali projekt uchwały (poniżej PDF) zaproponowany przez burmistrz Małgorzatę Żebrowską-Piotrak.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania VIDEO posiedzenia połączonych Komisji Rady Miejskiej w Łomiankach.
Załączone dokumenty:
Projekt uchwały ws. zmian w uchwale budżetowej Gminy Łomianki na rok 2020.pdf


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Adam IP: 149.202.238.*
2020-03-10, 06:55    
1.Radna Zalewska chce zwiększać deficyt blokując pieniądze mieszkańców na inwestycję, która nie może być zrealizowana w tym roku, bo jest planowana na gruntach, które nie są gminy, na którą nie ma żadnej dokumentacji. Czy to jest normalne? Jak będzie grunt, będą papiery to wtedy się dopiero wydaje pieniądze. Przecież radna ze doskonale wie, bo jest już radną więcej niż 10 lat, że zbieranie papierów zajmie kilka miesięcy od czasu kiedy gmina kupi (jeżeli kupi) grunt pod inwestycje.
Mi to wygląda na chęć wpakowania pani Skarbnik i pani Burmistrz a tym samym budżet, na który składamy się wszyscy na jakąś minę. O to chodzi radnej?

2.Radny Naftyński jednak powinien się podszkolić, bo to jakie pytania zadaje świadczy o tym, że przez rok nie udało mu się zapoznać z niektórymi pojęciami. Brak znajomości przepisów nie jest wymówką panie radny. Gadanie bez sensu.

3.Radny Konieczny widać rozumie o co chodzi w budżecie i pytania zadaje konstruktywne. Szuka rozwiązań. Widać, że trochę ma wiedzy.

4.Radny Bartoszewski chce pozbawić dzieci w Sadowej godziwych warunków do uczenia się? Radny nie wie, że w Sadowej jest grunt i dokumentacja i możliwość rozpoczęcia tam budowy! Radny nie wie jak jest, a jest radnym od kilku lat, czy znowu celowo kręci?

5. Wszyscy radni powinniście wiedzieć, że to jakie podjęliście decyzje na temat opłat za śmieci wpływa na całe finanse gminy. Wasze "dobroduszne" zniżki powodują w budżecie DZIURĘ. Zastanówcie się nad tym co robicie, bo wszystkie pieniądze inwestycyjne rozdacie.
Wsłuchajcie się w to co mówią mieszkańcy, bo skończycie tak jak poprzednicy.
NIEZALOGOWANY: #WMU IP: 185.220.100.*
2020-03-10, 13:48    
Żebrowska podjęła odważną decyzję, której nie potrafił podjąć asekuracyjny Dąbrowski. Takich inwestycji nam w Łomiankach trzeba. Nie ma pokaz, nie dla zdjęć z przecięcia wstęg w gazecie łomiankowskiej, ale po to by od fundamentów nadgonić to co zostało pominięte przez ostatnie 8 lat.

Radna Zalewska i Bartoszewski chyba faktycznie chcą podzielić losy swoich kolegów poprzedniej rady. Protestują rzecwko wszystkiemu.
2020-03-10, 16:32    
Dlaczego inwestycja jest tak ważna, w artykule: Strategiczna Fabryczna.
NIEZALOGOWANY: #REFERENDUM!!! IP: 77.247.181.*
2020-03-10, 16:46    
KIEDY BĘDZIE REFERENDUM.KOMU JEST POTRZEBNA FABRYCZNA I SZKOŁA DLA 20 OSOB W SADOWEJ.BURMISTRZU TOMASZU H.DĄBROWSKI WRACAJCIE !!!! W TYM ROKU BĘDZIE BITWA POD ŁOMIANKAMI I WIZYTA ZNAKOMITYCH GOŚCI JAK MINISTER ALBO MOŻE NASZ PAN PREZYDENT ??? NIE BĘDZIE BO NIE POTRAFIĄ ZARZĄDZAĆ GMINĄ !!!
JUŻ CZAS NA REFERENDUM!! CZAS NA ZMIANĘ BURMISTRZA!!!
NIEZALOGOWANY: #Kacha IP: 209.141.60.*
2020-03-12, 05:03    
Tomasz H. Dąbrowski już tylko istnieje w nawiedzonych pokrzykiwaniach jak w powyższym wpisie, bo nie widać go na obradach radnych w ważnych dla mieszkańców sprawach, nie widać by się interesował Łomiankami.

Bardzo dobra decyzja ogółu radnych, mimo awanturniczych i jak się okazało bezsensownych wypowiedzi radnej Zalewskiej i radnego Bartoszewskiego.
NIEZALOGOWANY: #Dobra robota IP: 217.17.34.*
2020-03-18, 10:03    
Nic się nie zmieniło, w zachowaniu władzy wymieniono tylko T.H. D. na M.Ż-P. - buta i arogancja władzy już widać po roku, a co dalej.
Radni stoą na straży i zdrowego rozsądku, aby nie było GŁUPOT JAKIE WYMYŚLA ZARZĄD (BURMISTRZ)- 1 osoba, ma przekonać większość Radnych - 21 osób do swoich pomysłów.
Jak nie umie zarządzać miastem i przekonać to znaczy że, się nie nadaje na to stanowisko i powinna zrezygnować, a nie obrażać radnych którzy reprezentują mieszkańców.
NIEZALOGOWANY: #Referendum IP: 5.184.20.*
2020-03-18, 10:58    
Pani Żebrowska-Piotrak musi odejść. To jedyne honorowe wyjście. Jeżeli będzie czekać, aż ją mieszkańcy odwołają to tym większy wstyd będzie. Łomianki są w stagnacji. Dziur w ulicach zarządzanych przez gminę przybywa.Mechanicy mają co robić - powinni dziękować obecnej ekipie. Skandal ze śmieciami zielonymi,Skandal z nieudaną i nieudolną próbą zakupu działki po byłych zakładach drzewnych, przy ul.Warszawskiej, skandal na Radzie Miejskiej,projekty uchwał wrzucane z nienacka,brak długofalowej wizji rozwoju..., od roku brak dużych inwestycji i tak można by wymieniać...Pani Żebrowska-Piotrak musi odejść - dla dobra Łomianek. Na szczęście coraz więcej osób to widzi.
NIEZALOGOWANY: #Referendum IP: 5.184.20.*
2020-03-18, 11:01    
Takie pytanko co się dzieje z blokami w Dziekanowie Leśnym przy szpitalu. Podobno też jest niezła jazda, prawda Pani Burmistrz?
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT