LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 19.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIPrzed II turą wyborów...
2018-11-02

KOMENTARZE: 2

Przed II turą wyborów na Burmistrza Łomianek warto się zapoznać z wypowiedziami komitetów wyborczych, które wystawiły kandydatów do do Rady Miejskiej w Łomiankach...

______________________________

Wybory do Rady Miejskiej zakończyły się zwycięstwem nie tylko nowych ludzi, ale przede wszystkim nowego sposobu myślenia o naszym mieście i gminie. Ruch społeczny, jaki powstał wokół zielonego znaku Mieszkańców Łomianek, to nowa jakość, której próżno szukać w minionych latach. Ten ruch skupia bardzo różnych ludzi, nieraz o przeciwstawnych upodobaniach. Oparty jest jednak na mocnym fundamencie wiary w lepszą przyszłość.
Choć aktywność wielu z nas rozpoczynała się od protestu przeciw działaniom władz lub obrony pokrzywdzonych, to nie to stanowi o naszej sile. Naszą siłą jest wiara w społeczności, z których się wywodzimy, w ich mądrość i często nieodkryty jeszcze potencjał społecznego zaangażowania. Dzięki tej pozytywnej energii możliwe okazało się też błyskawiczne zawarcie porozumienia o wspólnym działaniu z KWW Wolne Łomianki.
Razem tworzymy stabilną większość. Wybór nowego burmistrza, który będzie potrafił współpracować z mieszkańcami i nową większością, to gwarancja stabilnej pracy na rzecz Wspólnoty na następne 5 lat. Trzymamy kciuki za mądrą decyzję wyborców i zapraszamy do codziennego dialogu. Jesteśmy dla Was.

Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Łomianek

______________________________

Szanowni Państwo! W imieniu całego KWW Tomasza Dąbrowskiego i samego Burmistrza chcemy przede wszystkim podziękować za zaufanie, którym obdarzyli nas Mieszkańcy w tegorocznych wyborach. Dziękujemy za każdy Państwa głos, także ten oddany na kandydatów z innych komitetów. Gratulujemy wyników pozostałym Radnym i wyrażamy nadzieję, że będziemy wspólnie pracować dla dobra naszego miasta, bez względu na dzielące nas różnice. Cel stojący przed nami wszystkimi jest jasny – rozwój Łomianek, wspieranie nowych inwestycji, dobrobyt i spokój Mieszkańców. Jako radni z komitetu obecnego Burmistrza Łomianek Tomasza Dąbrowskiego, deklarujemy, że niezależnie od wyniku II tury wyborów będziemy wypracowywali rozwiązania korzystne dla miasta i ludzi, nastawieni na współpracę i dialog. Kampania wyborcza to czas, gdy eksponuje się różnice między nami, gdy ścierają się poglądy i wizje. Praca w Radzie, a mamy w tym wieloletnie już doświadczenie, to czas kompromisów, porozumienia i podejmowania wyborów najkorzystniejszych dla miasta i jego Mieszkańców. Umiejętności znalezienia miejsca na dialog nie tylko ze zwolennikami życzymy w tym podsumowaniu wszystkim nowym Radnym.

Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Dąbrowskiego

______________________________

Wolne Łomianki w wyborach do rady miasta odniosły wielki sukces. Nasze ugrupowanie zorganizowało się w zaledwie dwa miesiące przed wyborami, a udało nam się zdobyć aż cztery mandaty. Założyliśmy komitet ponieważ widzieliśmy potrzebę stworzenia nowej wartości i alternatywy dla wyborców. Głosując na naszych kandydatów utwierdziliście nas w tym przekonaniu i daliście nam jasny przekaz, że w Łomiankach nadszedł czas na zmianę, na młodych ludzi, nowe pomysły i ambitne plany. Chcemy rozmawiać z Wami – Mieszkańcami, by lepiej poznawać Wasze potrzeby. Zapraszamy do współpracy. Wiemy jaki potencjał w Was drzemie i chcemy go wydobyć.
Podsumowując wybory i patrząc optymistycznie w przyszłość należy przypomnieć, że okres wyborczy jeszcze się nie skończył i zostało bardzo ważne zadanie dla wyborców – druga tura wyborów na burmistrza. Nasz komitet, stworzony przez ludzi o dużej emocjonalnej dojrzałości, potrafiących się porozumiewać z innymi, znalazł podobnych sobie w komitecie Mieszkańców Łomianek. Postanowiliśmy wejść w porozumienie programowe. Połączenie naszych sił daje nam 13 miejsc w radzie, co jest zdecydowaną większością. Wolne Łomianki przyrzekają dopilnować radnych Mieszkańców Łomianek, by realizowali obietnice, z prawdziwym dialogiem i konsultacją społeczną na pierwszym miejscu. Zachęcamy zatem do głosowania na Małgorzatę Żebrowską-Piotrak w drugiej turze. Wierzymy, że ta kandydatka ma największą szansę na skuteczną współpracę ze wszystkimi radnymi, co zapewni wyważony, wszechstronny i przyszłościowy rozwój w naszej gminie.

Komitet Wyborczy Wyborców Wolne Łomianki

______________________________

Szanowni Mieszkańcy naszej gminy, Komitet Prawo i Sprawiedliwość pragnie podziękować Państwu za tak liczny udział w wyborach samorządowych oraz oddanie głosu na naszą listę. Serdecznie dziękujemy za okazanie nam sympatii podczas trwania kampanii wyborczej, udział w naszych spotkaniach i zapoznanie się z naszym programem.
Chcemy pracować dla Was, współpracować z lokalną społecznością, wdrażać plany naszego Rządu, którego jesteśmy reprezentantami w samorządzie terytorialnym. Wyniki jakie uzyskaliśmy w wyborach samorządowych 2018 uznajemy za satysfakcjonujące, uzyskaliśmy trzy mandaty co w poprzednich wyborach nigdy nie miało miejsca. Będziemy realizować nasze postulaty poprzez ścisłą współpracę z mieszkańcami naszego miasta. Chcemy, aby nasza gmina była przykładem dla całego kraju.
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną zmienić naszą wspólną, Małą Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania, najbliższe już w listopadzie.

Przewodnicząca KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Rudzka


______________________________

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Hubert IP: 37.47.59.*
2018-11-02, 07:33    
Łomianki się świetnie rozwijają i nie miejsca na eksperymenty personalne. Obecny burmistrz jest ok
NIEZALOGOWANY: ##ola IP: 89.64.29.*
2018-11-02, 12:56    
OK?Może dla niektórych którym od lat sprzyjał ale na pewno nie dla mieszkańców wsi DZIEKANÓW w której po wydaniu w 2011-2012 r W Z na postawienie domów na trasie planowanej tzw Kościelnej Drogi obecnie zaplanował przebieg tej trasy przez środek wsi DZIEKANÓW POLSKI.Ul.Rolnicza ma tam obecnie 12 m a ma mieć 20m a więc pan burmistrz zaplanował wyburzenie połowy wsi wzdłuż tej ulicy.Protesty ma za nic .Ciekawe dlaczego nie zaplanował wyburzenia niezbyt legalnie postawionych w 2011r domów na tej trasie planowanej od 2002 r.Droga wtedy/ w latach 2002-2015r/ planowana była za zabudowaniami wsi .Teraz łatwiej było burmistrzowi zaplanować wyburzenie wsi niż usunięcie postawionych niezbyt legalnie ,nie wiadomo dlaczego, domów na trasie obwodnicy. Dla nas to wszystko nie jest ok.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT